Klasa IKlasa II
Plan na cały tydzień
0
0
0
0

Nick
Hasło
Nie masz konta?
Zarejestruj się!
Problemy z logowaniem?
Przypomnij hasło!
Image Map
MOzSR "Lokasenna"

 

Mam ogromną przyjemność zaprosić Was do udziału w Międzyszkolnej Olimpiadzie ze Starożytnych Run. Olimpiada nosi nazwę "Lokasenna" i tematycznie obejmuje zakres rozszerzony materiału przerabianego na lekcjach Starożytnych Run oraz mitologii nordyckiej. W olimpiadzie może brać udział każdy, kto należy do jednej z pięciu zaproszonych szkół: Akademii Magii Rubeusa Hagrida, Szkoły Magii i Czarodziejstwa Winsford, Szkoły Magii i Czarodziejstwa HP School, Argo Magic School oraz Akademii Magii Grymuar. Wyjątkiem są jedynie obecni oraz byli nauczyciele Run. Najlepszy uczestnik ma szansę wygrać drobny upominek rzeczowy!

Pierwszy etap ma formę testu składającego się z pytań jednokrotnego oraz wielokrotnego wyboru, a także zadań otwartych. Odbędzie się on w przyszłą sobotę, tj. 27 stycznia o godzinie 18:00 w pokoju Polatuchopolis.

Zabierzcie ze sobą dobry humor, pozytywne nastawienie oraz tablice z Futharkami i niech los Wam sprzyja!

Kochająca Was całym serduszkiem,

Alexander Lovato-2018-01-19

Konkurs [1]

Kochani!

Rok Szkolny nadchodzi wielkimi krokami, dlatego przygotowaliśmy dla Was na rozgrzanie szarych komórek - pierwszy konkurs. Waszym zadaniem jest ułożyć puzzle w jak naj krótszym czasie. Czas do 28.01.2018 roku do godz. 20:00 Życzymy powodzenia!

ŚWISTOKLIK DO PUZZLI

 

Pozdrawiamy

Dyrekcja AMS

Jo Grey-2018-01-19

Rada pedagogiczna.

Szanowni pedagodzy!

Już w najbliższy piątek o godzinie 21 odbędzie się pierwsza w tym roku rada pedagogiczna. Zostaną na niej omówione bardzo ważne kwestie dotyczące całego roku oraz funkcjonowania szkoły. 

Jest ona obowiązkowa

Spotykamy się równo o 21 w gabinecie profesorów  ( /join gabinet_profesorow )

 

Dyrekcja Argo Magic School 

 

Elena Sharon-2018-01-17

CASTINGI

Szanowni kandydaci na profesorów,

Z radością zawiadamiam, że ofert współpracy z naszą placówką dostaliśmy sporo. Jak jednak wiecie nauczyciel może tylko jeden, dlatego o wymarzone posady powalczycie na castingach.

Oto ich harmonogram:

Wtorek   19:00 Wróżbiarstwo

Środa  19:00 Obrona przed Czarną Magią

 Czwartek  20:00 Opieka nad Magicznymi Stworzeniami

 

Spotykamy się w gabinecie profesorów (join gabinet_profesorow) punktualnie o wyznaczonej porze. Stamtąd każdy indywidualnie jest wzywany na rozmowę. Niestawienie się w gabinecie jest równoznaczne z rezygnacją z castingu i tym samym z ubiegania się o stanowisko.

Ważne!

Proszę pamiętać o zabraniu planów nauczania i być przygotowanym na każdy rodzaj pytania.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia,

 

 

Elena Sharon-2018-01-14

Międzyszkolna Olimpiada Wibracja

 

Kochani!

Z wielką przyjemnością pragnę zaprosić Was do wzięcia udziału w Międzyszkolnej Olimpiadzie "Wibracja", obejmującej materiał z dziedziny Numerologii. Pierwszy etap odbędzie się 18 stycznia o godzinie 20:00 w Klasie Numerologii (/join amr_numerologia). Serdecznie zachęcam do udziału! Szczegółowy regulamin: [KLIK

 

Organizator

Helena Browen

Jo Grey-2018-01-12

[0][1][2]
Archiwum newsów