Klasa IKlasa IIStażyści
Plan na cały tydzień
1328
5433
5582
1219

Nick
Hasło
Nie masz konta?
Zarejestruj się!
Problemy z logowaniem?
Przypomnij hasło!
Image Map
Zakłady Eurowizyjne!

Moi Kochani!

Pragnę Was bardzo serdecznie powitać w kolejnym roku szkolnym! Czekają Was nowe wyzwania i wiele ciekawych lekcji, trzymam więc za Was wszystkich kciuki, oby ten rok był dla Was udany!

Jednak piszę tego newsa po to, by ogłosić Wam pierwszy konkurs w tym roku, dosyć mocno powiązany z przedmiotem, którego uczę, a więc z Mugoloznawstwem, a także związany z moimi zainteresowaniami.

Musicie wiedzieć, że jestem ogromnym fanem Konkursu Piosenki Eurowizji. Już 8 maja rozpoczynamy zmagania w Eurowizji od pierwszego półfinału. Przygotowałem więc dla Was dwuetapowe Zakłady Eurowizyjne. Na czym one polegają? Zasady są bardzo proste. Formularz I etapu, z którym dane Wam będzie zmagać się przez najbliższe kilka dni, dotyczyć będzie Waszych typowań dotyczących półfinałów konkursu - w każdym półfinale musicie wybrać po pięć (nie mniej, nie więcej!) państw, które Waszym zdaniem mają ogromną szansę na to, by zakwalifikować się do finału konkursu.

Za każdy poprawny typ oferuję Wam 2 punkty, więc szybka matematyka - za 100% trafności z 10 typami w obu półfinałach możecie uzyskać 20 punktów za I etap Zakładów! Termin wypełniania formularzy mija 8 maja 2018 r. o godzinie 20:30, więc bądźcie szybcy! Do udziału zachęcam również nauczycieli i Dyrekcję!

[FORMULARZ ZAKŁADÓW]

Niech Verka Serduchka wskazuje Wam dobry cel,
kochający
profesor Alan Moonstone
nauczyciel Mugoloznawstwa

Alan Moonstone-2018-04-30