10385
10862
8384
5780

Strona Główna Współpraca Samouczek Izba Pamięci Dyrekcja Argo Magic School
Nie jest ważne kim się urodził,
ale czym się stał!
[M] Zakłady Eurowizyjne I.
Napisane przez Nieznany dnia 2019-05-01

Kochani Bukmacherzy!

Powoli niepisaną tradycją w Argo Magic School staje się to, że z racji mojej obsesji na punkcie Konkursu Piosenki Eurowizji zawsze w maju ogłaszam Zakłady Eurowizyjne. Nie inaczej będzie w tym roku - zapraszam Was do udziału w drugiej już edycji Zakładów!

Jak pewnie wiecie, w tym roku ESC odbędzie się już po raz 64., tym razem w Tel Awiwie. Eurowizyjne zmagania w tym roku rozpoczynamy 14 maja w pierwszym półfinale (w którym występuje Polska)! Zatem również w tym roku przygotowałem dla Was dwuetapowe Zakłady Eurowizyjne. Zasady w niczym nie różnią się od tych z zeszłego roku - w formularzu I etapu musicie wskazać po pięć (nie mniej, nie więcej!) państw z każdego półfinału, które - oczywiście Waszym zdaniem - mają szansę dostać się do sobotniego (18.05finału

Za każdy poprawny typ w tym roku oferuję Wam nie 2, ale aż 3 punkty - szybka matematyka pozwala więc stwierdzić, że za cały I etap Zakładów możecie otrzymać maksymalnie 30 punktów! A dodatkowo, przewiduję dla Was też oceny z Mugoloznawstwa, z racji powiązania konkursu z tematyką przedmiotu. Termin wypełnienia formularza I etapu mija 14 maja 2019 r. o godzinie 20:30 (a więc pół godziny przed rozpoczęciem I półfinału) - macie więc sporo czasu. Do udziału, oczywiście, zachęcam też nauczycieli Dyrekcję!

[KLIKNIJ TUTAJ, BY WYPEŁNIĆ FORMULARZ I ETAPU ZAKŁADÓW]

Argonauci, możecie zacząć głosować!

Wasz kochający,
prof. Alan Moonstone