Plan na cały tydzień
0
0
0
0

Nick
Hasło
Nie masz konta?
Zarejestruj się!
Problemy z logowaniem?
Przypomnij hasło!
Historia Olimpiad Międzyszkolnych

OLIMPIADY MIĘDZYSZKOLNE

 

1. Międzyszkolna Olimpiada Transmutacyjna:

Organizator: Avea Adderly & Magic Tonks

Szkoły biorące udział: brak informacji

Reprezentanci:

~ Caroline Miguel

~ Piotr Chludzinski

 

2. Międzyszkolna Olimpiada z OnMS "Larwa Akwawirusa":

Organizator: Emily Delgato

Szkoły biorące udział: Hogwart sióstr Carft, Instytut Lumos, Magiczna Akademia Morsmorde

Reprezentanci:

~ Nicol Sketh

~ Karolina More [G]

 

3. Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji:

Organizator: Anna Lancaster

Szkoły biorące udział: brak informacji

Reprezentanci: brak informacji

 

4. Międzyszkolna Olimpiada z Eliksirów:

Organizator: Albus Abott & Madi VerianGrid

Szkoły biorące udział:  AMR, AMT, ANM

Reprezentanci:

~ Caroline Miguel

 

5. Pięciobój Magiczny:

Organizator: brak informacji

Szkoły biorące udział: brak informacji

Reprezentanci: brak informacji

 

6. Pojedynek Magów:

Organizator: Ann Riddley

Szkoły biorące udział: brak informacji

Reprezentanci: brak informacji

 

7. Veritaserum:

Organizator: Ann Riddley

Szkoły biorące udział: brak informacji

Reprezentanci:

IV miejsce - Arcturus Boot

 

8. Międzyszkolna Olimpiada z OnMS:

Organizator: Marcus Calderon

Szkoły biorące udział: HC, WUM, AMT, AMR, MUC, LUMOS, UMiC

Reprezentanci:

III miejsce - Kayla Eulalia Morra [H]

V miejsce - Sophie Montgomery [G]

VI miejsce -  Emily Schang [G]

 

9. Wielki Turniej Trójmagiczny:

Organizator: WH

Szkoły biorące udział: WH, SmicH, HC, WUM, MUC

Reprezentanci:

IV miejsce - Cornelia Green [R]

 

10. Olimpiada Magomedyczna:

Organizatorzy: Przemek Brian & Percy Sammel

Szkoły biorące udział: Uniwersytet Magii i Czarodziejstwa (UMiC), Szkoła Magii i Czarodziejstwa Lumos (SMiC Lumos), Magiczny Uniwersytet Magii (MUC), Uniwersytet Nauk Magicznych im. Syriusza Blacka (UNMSB), Wirtualny Uniwersytet Magiczny, Hogwart Carft,

Reprezentanci:

I miejsce - Cornelia Green [R]

III miejsce - Emily Shang [G] i Kayla Eulalia Morra [H]

V miejsce - Rosalie Mooney [S]

 

11. Międzyszkolna Olimpiada z Eliksirów:

Organizator: Alice McAvoy

Szkoły biorące udział: SMICH, WH, Lumos, UMT

Reprezentanci: brak informacji

 

12. Olimpiada Transmutacyjna:

Organizator: Avea Adderly

Szkoły biorące udział: WUM, HC

Reprezentanci:

III miejsce - Jenissa Liws [S]

VI miejsce - Rosalie Mooney [S]

VII miejsce - Emily Schang [G]

 

13. Międzyszkolna Olimpiada Przedmiotowa z Zaklęć:

Organizator: Martin McCarthy

Szkoły biorące udział: brak informacji

Reprezentanci:

II miejsce -  Emily Schang [G]

VI miejsce - Kayla E. Morra [H]

 

14. Międzyszkolna Olimpiada Astronomiczna:

Organizator: Aniulex Turn

Szkoły biorące udział: brak informacji

Reprezentanci: brak informacji

 

15. Międzyszkolna Olimpiada z OnMS [2 etapowa]:

Organizator: Tyler Sanite & Nathanelem James &  Marvina StraBe

Szkoły biorące udział: SMiCH, HPS, AME, AMR, WUM

Reprezentanci:

~ Asumay Renaldo [R]

~ Snidget Purple

 

16. Międzyszkolna Olimpiada Multiprzedmiotowa [2 etapowa]:

Organizator: Krzysztof Kot & Rashelle Conroy Skarsgard

Szkoły biorące udział: brak informacji

Reprezentanci:

~ Peter Hollens [H]

~ Enma Seley [H]

~ Natalia Santie [S]

~ Michael Crew [S]

 

17. Międzyszkolna Olimpiada z Wiedzy o Harrym Potterze [2 etapowa]:

Organizator: Aarton Riddley

Szkoły biorące udział: SMICH, WH, AMA, Patronum, AMR, HC, WUM

Reprezentanci:

~ Marissa Jordan

~ Michael Crew [S]

~ Renesmee Brice

 

18. Olimpiada z Antycznych Run Valknut [2 etapowa]:

Organizator: Max Potter & Mathew Montero

Szkoły biorące udział: WH, SMiCH, WUM

Reprezentanci:

III miejsce - Garcynia Goodwer

V miejsce -  Poul Levittoux

VII miejsce - Giny Tonks

~ Michael Crew [S]

~ Teodora Nott [S]

 

19. Międzyszkolna Olimpiada z Transmutacji [3 etapowa]:

Organizator: Marcin Green & Ydrianna McNarcissen

Szkoły biorące udział: Szkoła Magii im. Marcina Greena, Wirtualny Hogwart im. Syrusza Croucha, Argo Magic School, Akademia Magii Ramesville, Akademia Magii Allamaris, Szkoła Magii im. Huncwotów, Szkoła Magii i Czarodziejstwa Inimicum

Reprezentanci:

III miejsce -  Inter Komulus

IV miejsce -  Enma Seley [H]

VI miejsce -  Magna Ailik

VIII miejsce - Kacper Medrych

X miejsce -  Rosalinda Bluech

XI miejsce -  Michael Crew [S]

 

20. Międzyszkolna Olimpiada Transmutacji [3 etapowa]:

Organizator: Corine Maltor &  James Fleur & Marcin Green & Amanda Vinderbrem

Szkoły biorące udział: Uniwersytet Magii Veolia (UMV), Szkoła Magii i Czarodziejstwa Patronum (SMIC Patronum), Private Magic School (PMS), Akademia Magii Rameslive (AMR), Argo Magic School (AMS), Szkoła Magii im. Huncwotów (SMIH), Akademia Magii Triadicia (AMT) oraz Szkoła Magii im. Marcina Greena.

Reprezentant:

IV miejsce - Hasper Black

 

21. Międzyszkolna Olimpiada z Wiedzy o Magicznych Miejscach i Rytuałach:

Organizator: Bella Washington

Szkoły biorące udział: brak informacji

Reprezentanci: brak informacji

 

22. Międzyszkolna Olimpiada z Antycznych Run [2 etapowa]:

Organizator: Allan Langton & Max Potter

Szkoły biorące udział: brak informacji

Reprezentanci: brak informacji

 

23. Międzyszkolna Olimpiada z Historii Magii:

Organizator: James Black

Szkoły biorące udział: HC

Reprezentanci: brak informacji

 

24. Międzyszkolna Olimpiada Numerologiczna [2 etapowa]:

Organizator: Mateo Morgan

Szkoły biorące udział: brak informacji

Reprezentanci:

II miejsce -  Anna Mckinley [G]

III miejsce -  Natalia Santie [S]

V miejsce - Akemi Orihara [H]

VI miejsce - Christopher Martinez [R] i Riven Avalion [R]

X miejsce - Ashton McCarter [S]

XI miejsce - Astria Middle [R]



25. Międzyszkolna Olimpiada z Historii Magii „Order Merlina” [3 etapowa]:

Organizator: Rafael Weden

Szkoły biorące udział: Instytut Lumos, Winsford, Inimicum, SMiH, AMR, HPS, HC, UMH

Reprezentanci: brak informacji

 

26. Międzyszkolna Olimpiada Numerologiczna [2 etapowa]:

Organizator: Mateo Morgan

Szkoły biorące udział: brak informacji

Reprezentanci:

II miejsce - Charlotte Potter [H]

VI miejsce - Tena Hate [H]

 

27. Projekt Skamander:

Organizator: J&E Company [Juliet Hale i Emailen Riddle]

Szkoły biorące udział: AMR, Winsford, HC

Reprezentanci:

I miejsce – Asumay Renaldo – Lotman [R] i Anna McKinley [G]

 

28. I Międzyszkolna Olimpiada z Zaklęc i Uroków [3 etapy]:

Organizator: Silena Avery & Jo Grey & Jasminne Sathers & Nereida Carft & Gabrysia During

Szkoły biorące udział: AMR, HC, IL, SMiCH, Patronum, SMiH, Inimicum, HPS, UNM

Reprezentanci:

V miejsce -  Cornelia Green [R]

~ Asumay Renaldo-Lotman [R]

~ Julie Jordan

~ Astria Middle [R]

~ Frances Blackwood [H]

~ Patrik Arped [G]

~ Aria Montomery [H]

~ Tena Hate [H]

 

29. Międzyszkolny Turniej Magiczny:

Organizator: J&E Company [Juliet Hale & Emailen Riddle]

Szkoły biorące udział: Akademia Magii Ramesville, SMiC Patronum, Akademia Magii i Czarodziejstwa Hogwart, Szkoła Magii Imienia Hunctwotów oraz SMiC Winsford, Ramesville, SMiC Patronum

Reprezentanci: brak informacji    

 

30. II Międzyszkolna Olimpiada z Zaklęc i Uroków [3 etapowa]:

Organizator: Jo Grey & Silena Avery & Jasminne Sathers

Szkoły biorące udział: AMS HPS, AMR, IL, SMiH, HC

Reprezentanci:

~ Asumay Renaldo-Lotman [R] i Adamas Noctis Verum [H]

~ Tania Gibson [S]

 

31. ZIUM – Zimowe Igrzyska Umiejętności Magicznych:

Organizator: J&E Company [Juliet Hale & Emailen Riddle]

Szkoły biorące udział: brak informacji

Reprezentanci:

~ Alecta Toothey [S] i Camil Rain [R]

 

32. Międzyszkolnego Turnieju ,,Skarb Nawadisza":

Organizator: Marcin McGreen & Elena Swan

Szkoły biorące udział: IL, SMIH, AMR, AMS, HPS

Reprezentanci:

IV miejsce - Willow Rodriguez [H], Jerry Blue [R], Camil Rain [R]

 

33. Międzyszkolnej Olimpiady Przedmiotów Alchemicznych:

Organizator: Madi Verian Grid & Akemi Orihara & Leah Calahan

Szkoły biorące udział: HPS, UNM, AMR, IL, SMiH, HC,

Reprezentanci:

IV miejsce - Jerry Blue [R]

VI miejsce – Lana Keaggy [S]

~ Tena Hate [H]

~ Felicia Hughes [H]

 

34. Międzyszkolna Olimpiada z Run [3 etapowa]:

Organizator:  Leo Skarsgard

Szkoły biorące udział: AMR AMS, HPS, IL SMiH UNM WH

Reprezentanci:

XVI miejsce -  Felicia Hughes [H]

XXII miejsce - Jerry Blue [R]

XXIV miejsce - Camil Rain [R]

 

35. I Międzyszkolnej Olimpiady Magibiologicznej [2 etapowa]:

Organizator: Jagoda Kawior & Sophie Hermenes

Szkoły biorące udział: AMR

Reprezentanci:

I miejsce – Felicia Hughes [H]

II miejsce – Tena Hate [H]

III miejsce – Jerry Blue [R]

 

36. Bitwa o Fasolki:

Organizator: J&E Company [Juliet Hale & Emailen Riddle]

Szkoły biorące udział: brak informacji

Reprezentanci:

~ Felicia Hughes [H]

 

37. III Międzyszkolnej Olimpiady Astronomicznej [2 etapowa]:

Organizator: Xeme Werdyen

Szkoły biorące udział: HC WH, HPS UNM IL

Reprezentanci:

~ Felicia Hughes [H]

~ Pius Henfry [R]

~ Jerry Blue [R]

 

38. MOzO I Międzyszkolna Olimpia z OpCM  [2 etapowa]:

Organizator: Maja Smith Mannaz & Alessandra Dus

Szkoły biorące udział: AMiM, AMS, AMR, UMH

Reprezentanci:

I miejsce - Agnieszka Anderson [R]

II miejsce - Kathleen Vodianova [R]

 

39. Międzyszkolna Olimpiada Wróżbiarska [2 etapowa]:

Organizator: Larissa White & Mirka Del Mir Kando

Szkoły biorące udział: AMR Inimicum, SMiH UMH

Reprezentanci: brak informacji

 

40. Nauczycielski Tureniej Magiczny:

Organizator: Instytut Lumos  [Vivienne Aubrey Nott & Lilith Findabair]

Szkoły biorące udział: IL, AMR

Reprezentanci:

I - Rafael Weden

II - Madi Verian Grid

III - Tena Hate

IV - Alessandra Dus

V - Astria Middle

 

41. Magiwizja:

Organizator: Rafael Weden

Szkoły biorące udział: AMiH, IL, HC, UMH, AMR, AMS, UNM, WH

Reprezentant:

I miejsce - Jerry Blue [R]

 

42. Międzyszkolny Turniej Pojedynków:

Organizator: Elena McQueen & Astria Middle & Alexandra Sloan

Szkoły biorące udział:  Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart Wirtualny Hogwart

Reprezentanci:

~ Katie Smith [R]

~ Jerry Blue [R]

~ Alison Hope [R]

 

43. Veritaserum [V edycja]:

Organizator: Ann Riddley

Szkoły biorące udział: brak informacji

Reprezentanci:

II miejsce - Katie Smith [R]

V miejsce - Tena Hate [N]

 

44. Turniej wiedzy o Harrym Potterze:

Organizator: Ministerstwo Magii

Szkoły biorące udział: brak informacji

Reprezentanci:

III miejsce - Katie Smith [R] i James David Sheperd [G]

  

45. III Edycja Festiwalu Nauk Magicznych:

Organizator: UMiC

Szkoły biorące udział: Akademia Magii Ramesville, Hogwart im. sióstr Carft, Szkoła Magii im. Huncwotów
 


46. II edycja Międzyszkolnej Olimpiady pt. "W świecie Barda Beedle'a i jego baśni  [III etapowa]:

Organizator: Vivienne Aubrey Nott & Maria Antonina Castellan & Nameshi Yekley

Szkoły biorące udział: HC, AMR, IL, WH

Reprezentanci:

IX miejsce - Kanade Riddle [S]

 

47. Veritaserum VI Edycja:

Organizator: Ann Riddley

Szkoły biorące udział: Hogwart Carft, Uniwersytet Magi i Czarodziejstwa, Wirtualny Hogwart im. Syriusza Croucha, Akademia Magii Ramesville

Reprezentanci:

I miejsce - Katie Smith [R]

III miejsce - Mateo Morgan [N]

VI miejsce - Jerry Blue [R]

 

48. Międzyszkolna Olimpiada z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami [II Etapowa]:

Organizator: May Momente & Tyler Santie

Szkoły biorące udział: Hogwart Carft, Uniwersytet Magi i Czarodziejstwa, Wirtualny Hogwart im. Syriusza Croucha, Akademia Magii Ramesville, Uniwersytet Nauk Magicznych, Akademia Nimfadory Tonks,

Reprezentanci:

XI miejsce - Katie Smith [R]

~ Jerry Blue [R]

~ Felicica Highes [H]

 

49. I Międzyszkolna Olimpiada z Historii Magii "Magia przez Wieki" [II Etapowa]:

Organizator: Camil Rain

Szkoły biorące udział: Akademia Magii Nox, Hogwart's Riddikulus

Reprezentanci:

I miejsce - Kanade Riddle [N]

VI miejsce - Lilith Lasallle [S]

VIII miejsce - Karol Surow [R]

 

50. Plebiscyt McGonagall:

Organizator: Reila Riddle & Ministerstwo Magii [Dart WarrenWhite]

Szkoły biorące udział: Akademia Magii Nox, Hogwart's Riddikulus, Hogwart Carft, Akademia Magii Ramesville, Uniwersytet Magi i Czarodziejstwa, Szkoła Magii i Czarodziejstwa Winsford,

Reprezentanci: Astronomia: Rafael Weden, Eliksiry: Madi Verian Grid, Historia Magii: Camil Rain, Klub Pojedynków: Astria Middle, Quidditch: Mary Picket, Numerologia: Mateo Morgan, OnMS: Emailen Riddle, OpCM: Dorian McRaven, Starożytne Runy: Przemek Brian, Wróżbiarstwo: Roxanne Willis, Zaklęcia: Astria Middle i Jo Grey, Zielarstwo: Tena Hate

I miejsce Astornomia - Rafael Weden

I miejsce Eliksiry - Madi Verian Grid

I miejsce OnMS - Emailen Riddle

I miejsce Starożystne Runy - Przemek Brian

I miejsce Zaklęcia i Uroki - Jo Grey

Najlepszy Nauczyciel ŚM - Jo Grey