Klasa 1

Klasa 2

Staż

Plan na cały tydzień »

3745
10582
8289
9214

Nick
Hasło
Nie masz konta?
Zarejestruj się!
Problemy z logowaniem?
Przypomnij hasło!
Kontakt do profesorów.

 

Nauczyciel

Przedmiot

Kontakt

Patrycja Whiteowl

Astronomia

patrycja.whiteowl@o2.pl

Elena Sharon

Eliksiry

forseti6@gmail.com 

Merkury Magana

Historia Magii

Merkury.Magana@gmail.com

Alan Moonstone

Mugoloznawstwo

Starożytne Runy

alanmoonstone@gmail.com 

Karol Piccifues

Numerologia

karolpiccifues@interia.pl   

Alexander Collotye

Obrona przed Czarną Magią

alexander_collotye@interia.pl 

Kazbiel Thundershout

Opieka nad Magicznymi Stworzeniami

kazbiel.to@fejm.pl

Raven Clark

Quidditch

raven.clark@interia.pl

Helena Browen

Smokologia

helena.browen@o2.pl

Magnus Muller

Transmutacja

magnus.02@wp.pl

Mati Levine

Wróżbiarstwo

levine.03@interia.pl 

Alexadra Snape

Zaklęcia

alexadrusiasnape@gmail.com 

Chaz Riley

Zielarstwo

chaz.riley69@gmail.com