0
0
0
0

Strona Główna Współpraca Samouczek Izba Pamięci Dyrekcja Argo Magic School
Patrząc na ciemność lub śmierć
boimy się nieznanego niczego więcej.
Wyślij sowę do Profesora!

 

PRZEDMIOT

PROFESOR

SOWA

Astronomia Rafael Weden r.weden@wp.pl 
Eliksiry Elisabeth Momente elisabeth.momente@gmail.com 
Historia Magii Ysabel Manesent ysabel.manesent@gmail.com 
Numerologia Narcyza Assassin narcyza_assassin@wp.pl 
OpCM Amethyst Allen AmethystAllen@onet.pl 
OnMS Moria Nerios prof.morianerios@gmail.com 
Transmutacja Amelie Carter-Moore amelie.carter.moore@gmail.com 
Wilkołactwo Shado Ackerly shado.ackerly@gmail.com 
Wróżbiarstwo Mati Levine levine.03@interia.pl 
Zaklęcia Cole Petrowicz sm.kopinska@gmail.com 
Zielarstwo Alexander Collotye alexander_collotye@interia.pl 
Klub Pojedynków* Narcyza Assassin narcyza_assassin@wp.pl 
Teleportacja* Elena Sharon prof.Elena.Sharon@gmail.com