32
1230
1221
2229

Nie jest ważne kim się urodził,
ale czym się stał!

Kontakt do profesorów.

 

Nauczyciel

Przedmiot

Kontakt

Merkury Magana

Historia Magii

Merkury.Magana@gmail.com

Alan Moonstone

Mugoloznawstwo

Starożytne Runy

alanmoonstone@gmail.com 

Karol Piccifues

Numerologia

karolpiccifues@interia.pl   

Alexander Collotye

Obrona przed Czarną Magią

alexander_collotye@interia.pl 

Kazbiel Thundershout

Opieka nad Magicznymi Stworzeniami

kazbiel.to@fejm.pl

Raven Clark

Quidditch

raven.clark@interia.pl

Magnus Muller

Transmutacja

magnus.02@wp.pl

Mati Levine

Wróżbiarstwo

Klasa II

levine.03@interia.pl 

Audrey Vide

Wróżbiarstwo

Klasa I

audrey.vide@interia.pl

Andrea Difits

Zaklęcia

natkasp200225@interia.pl

Chaz Riley

Eliksiry

Zielarstwo

chaz.riley69@gmail.com