Klasa IKlasa IIStażyści
Plan na cały tydzień
1328
5433
5582
1219

Nick
Hasło
Nie masz konta?
Zarejestruj się!
Problemy z logowaniem?
Przypomnij hasło!
Image Map

 

Przedmiot

Profesor

Adres e-mail

Nick na chatcie

Dodatkowa funkcja

Astronomia Kim Crowford kimcrowford67@gmail.com Kim_Crowford --- 
Eliksiry Elena Sharon forseti6@gmail.com Elena_Sharon, prof_Elena_Sharon Dyrektor
Historia Magii Camil_Rain camilrain19@gmail.com Camil_Rain  Opiekun Orłów
Numerologia Yuki Webb yuki.webb@op.pl Yuki_Webb, Yuki_Saschine, Yuki ---
Opieka nad Magicznymi Stworzeniami Alexandra Martell

wh.alexa.martell@gmail.com

Alexandra_Martell, prof_Alexandra_Martell  ---
Obrona przed Czarną Magią Patrycja Iwaszkow patrycja.iwaszkow@o2.pl Patrycja_Iwaszkow  ---
Quidditch Melanie Jackson julietjackson2262@gmail.com MelanieJackson Opiekun Lwów
Starożytne Runy Laitaine Rosenving lai.rosenving@gmail.com Lai, Laitaine_Rosenving --- 
Transmutacja Amelie Carter

amelie.carter.92@gmail.com

Amelie_Carter, prof_Amelie_Carter  Opiekun Borsuków
Wróżbiarstwo Mari Janicki   matijanicki@interia.pl Mati_Janicki Opiekun Węży 
Zaklęcia Karol Piccifues karolpiccifues@interia.pl Karol_Piccifues, prof_Karol_Piccifues --- 
Jo Grey jogrey20@gmail.com Jo_Grey, prof_Jo_Grey, Grey Dyrektor
Zielarstwo Przemek Brian Przemek.Brian@gmail.com prof_Brian, Przemek  ---