0
0
0
0

Strona Główna Współpraca Samouczek Izba Pamięci Dyrekcja Argo Magic School
Jeśli chcesz poznać człowieka,
patrz jak traktuje podwładnych, a nie równych sobie.
ArgoLotto

ArgoLotto to cotygodniowa loteria Argo Magic School w której uczestnicy mogą zdobyć zarówno punkty jak i galeony. W loterii uczestnicy typują trzy cyfry spośród liczb 1-9, a udział mogą brać zarówno uczniowie, stażyści jak i nauczyciele. 

Aby wziąć udział w zabawie należy zalogować się na stronie szkoły, a następnie wysłać kupon >>ŚWISTOKLIK<<. Wyniki cotygodniowego losowania dostępne są w każdy poniedziałek na stronie po godz. 20:00 - do tego czasu uczestnicy mogą wysyłać kupony.

Każdy uczestnik może wysłać maksymalnie 1 kupon - każdy kolejny kupon dyskwalifikuje uczestnika. Wyjątkiem są dwie sytuacje:

  1. Dwa kupony zawierają te same cyfry, ale omyłkowo zostały wysłane dwa kupony.
  2. Uczestnik wylosował możliwość wysłania dwóch kuponów w loterii Magicznej Skrzyni - na potwierdzenie uczestnik jest zobowiązany do wysłania loga z tego dnia na sowę dyrekcji nie później niż do dnia losowania. Brak dowodu w postaci loga unieważnia dodatkowy kupon.

PRZEBIEG ZABAWY

  1. Uczestnik wysyła kupon do poniedziałku do godz. 20:00.
  2. Odbywa się losowanie ArgoLotto w systemie.
  3. Zdobyte galeony automatycznie zostają przelane na konto zwycięzców.
  4. Punkty w wyjątkowych sytuacjach mogą zostać dodane w kolejnym dniu roboczym.

NAGRODY

Każda trafiona cyfra to równowartość 25 pkt i 25 gal, więc do zdobycia jest 75 pkt i 75 gal. Stażyści i Nauczyciele walczą tylko o galeony. W sytuacji gdy Profesor zdobędzie 75 gal otrzymuje bonusowo +1 pkt do RN.