Klasa IKlasa II
Plan na cały tydzień
0
0
0
0

Nick
Hasło
Nie masz konta?
Zarejestruj się!
Problemy z logowaniem?
Przypomnij hasło!
Akta poprzednich lat szkolnych

 

Dawno, dawno temu, za siedmioma lasami, siedmioma dolinami...
Czyli jak to wszystko było.
*******************************************

ROK 1

Czas trwania: ... - 14 wrzesień 2009r.

Nauczyciel Roku: Sonia Ravoon (Quidditch)
Uczeń Roku: Agata Anderson [G]

Puchar rozgrywek Quidditcha: Ravenclaw
Puchar domów: Slytherin
Puchar TTD: brak informacji

Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa:
Ania Johnson [G]
Allan Death [R]
Bladex Washinghton [R]
Agata Anderson [G]
Ernie Donck [S]
Jacob Todd [H]
Cornelia Green [R]
Lilia Amachara [R]
Natalia McColin [S]

Opiekunowie:
Gryffindor - Martin McCarthy
Hufflepuff- brak informacji
Ravenclaw - Juliet Poodle
Slytherin - Sonia Ravon

Opiekun zabaw: Martin McCarthy
Klub Pojedynków: brak informacji
Prefekci Naczelni: brak informacji

Dyrekcja: Olivia Wilde & Juliet Poodle


ROK 2

Czas trwania: 4 października 2009r. - 21 luty 2010r.

Nauczyciel Roku: brak informacji
Uczeń Roku: brak informacji

Puchar rozgrywek Quidditcha: brak informacji
Puchar domów: brak informacji
Puchar TTD: brak informacji

Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa:
Ariana Snape
Kati Lovis
Salmonela Snape
Galatea Snape
Bladex Washinghton
Bart Neck
Ernie Donck => absolwent
Ismena Colt


Opiekunowie:
Gryffindor - Martin McCarthy
Hufflepuff - Tariel Verian
Ravenclaw - Juliet Poodle
Slytherin - Sonia McNeit / Olivia Wilde

Opiekun zabaw: Martin McCarthy
Klub Pojedynków: brak informacji
Prefekci Naczelni: Ernie Donck & Rosie Harper

Kapitanowie drużyny Quidditcha:
Gryffindor - Juliet Aksnel
Hufflepuff - Alyssa Blair
Ravenclaw - Lilia Amachara
Slytherin - Ernie Donck i Natalia McColin

Dyrekcja:
 Olivia Wilde & Juliet Poodle


ROK 3

Czas trwania: 28 marca 2010r. - 27 czerwca 2010r.

Nauczyciel Roku: - brak informacji
Uczeń Roku: Salmonela Snape

Puchar rozgrywek Quidditcha: Slytherin
Puchar domów: Slytherin
Puchar TTD: brak informacji

Opiekunowie:
Gryffindor - Martin McCarthy
Hufflepuff - Krist Crossbreed
Ravenclaw - Juliet Poodle / Bladex Washinghton
Slytherin - Olivia Wilde

Opiekun zabaw: Martin McCarthy
Klub Pojedynków: brak informacji
Prefekci Naczelni: Alexia Bieber

Kapitanowie drużyny Quidditcha:
Gryffindor - Nicol Sketh
Hufflepuff - James Merlin Cullen
Ravenclaw - Cornelia Green
Slytherin - Ariana Snape

Dyrekcja: Olivia Wilde & Juliet Poodle / Aniulexx Turn


ROK 4

Czas trwania: 10 lipca 2010r. - 13 września 2010r.

Nauczyciel Roku: Sonia McNeit
Uczeń Roku: Cornelia Green & Nealie Aideen & Nicole McCrad

Puchar rozgrywek Quidditcha: Slytherin
Puchar domów: Ravenclaw
Puchar TTD: Ravenclaw [Cornelia Green]

Reprezentanci TTD:
Gryffindor: Alexandra Knight, Nicol Sketh
Hufflepuff: Natasza Bell, Piotr Chludziński
Ravenclaw: Cornelia Green, Nealie Aideen
Slytherin: Caroline Snape, Lilianna Carft

Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa:
Alexandra Knight
Amy Woldraw
Caroline Snape
Lilith Snape
Natasza Bell
Nealie Aideen
Nicole McCrad
Oliver Bell
Piotr Chludziński
Zoey Need

Opiekunowie:
Gryffindor - Martin McCarthy
Hufflepuff- James Merlin Cullen / Miranda Beller
Ravenclaw - Bladex Washinghton
Slytherin - Sonia McNeit

Opiekun zabaw: Martin McCarthy
Klub Pojedynków: Sonia McNeit
Prefekci Naczelni: Nealie Aideen

Kapitanowie drużyny Quidditcha:
Gryffindor - Krystian Paderewski
Hufflepuff - Adrien Cartwright
Ravenclaw - Cornelia Green
Slytherin - Katie Chiara

Dyrekcja: Olivia Wilde & Aniulexx Turn / Emily Delgato


ROK 5

Czas trwania: 11 października 2010r. - 23 grudnia 2010r.

Nauczyciel Roku: Miranda Beller-Lenghton
Uczeń Roku: Caroline Miguel

Puchar rozgrywek Quidditcha: brak informacji
Puchar domów: Hufflepuff [3511pkt.]
Puchar TTD: brak informacji

Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa:
Caroline Miguel [H] => do klasy III
Piotr Chludziński[H] => do klasy III
Ania Malfoy [S] => do klasy II

Opiekunowie:
Gryffindor - Martin McCarthy
Hufflepuff - Miranda Beller
Ravenclaw - Avea Adderly
Slytherin - Sara Lancaster

Opiekun zabaw: brak informacji
Klub Pojedynków: brak informacji
Prefekci Naczelni: brak informacji

Kapitanowie drużyny Quidditcha:
Gryffindor - Alexandra Knight
Hufflepuff - brak informacji
Ravenclaw - Oliver Bell
Slytherin - Ania Malfoy

Dyrekcja: Olivia Wilde & Emily Delgato

ROK 6

Czas trwania: 8 stycznia 2011r. - 4 kwietnia 2011r.

Nauczyciel Roku: Nealie Aideen
Uczeń Roku: Kayla Eulalia Morra

Puchar rozgrywek Quidditcha: brak informacji
Puchar domów: Hufflepuff
Puchar TTD: brak informacji
 
Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa:
Kayla Eulalia Morra => do klasy II
Caroline Snape => absolwentka
Piotr Chludziński => absolwent

Opiekunowie:
Gryffindor - Martin McCarthy
Hufflepuff - Miranda Beller
Ravenclaw - Nealie Aideen
Slytherin - Avea Adderly

Opiekun zabaw: brak informacji
Klub Pojedynków: brak informacji
Prefekci Naczelni: brak informacji

Dyrekcja: Olivia Wilde & Emily Delgato


ROK 7

Czas trwania: 3 maja 2011r. - 28 czerwca 2011r.

Nauczyciel Roku: Ann Riddley & Avea Adderly & Martin McCarthy
Uczeń Roku: Amanda Sollis & Tomari Wertus

Puchar rozgrywek Quidditcha: brak informacji
Puchar domów: Ravenclaw
Puchar TTD: brak informacji
 
Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa:
Amanda Sollis => do klasy II
Tomari Wertus => do klasy II
Emily Schang => do klasy II
Mary Mecer => do klasy II
Rosalie Moony => do klasy II
Vanessa Beautifull => do klasy II
Kayla Eulalia Morra => do klasy III

Opiekunowie:
Gryffindor - Martin McCarthy
Hufflepuff - Caroline Miguel (Snape
Ravenclaw - Avea Adderly
Slytherin - Dowrot Haug

Opiekun zabaw: brak informacji
Klub Pojedynków: Piotr Chludziński
Prefekci Naczelni: Arcturus Boot [R] & Tomari Wertus [S]

Prefekci domów:
Gryffindor Emily Schang, Abigail Wright
Hufflepuff Maximilian Verde, Kayla Morra (Snape
Ravenclaw Keira Shine, Cholsea Evans
Slytherin Neo Farrow, Selena Calley

Dyrekcja: Olivia Wilde & Aniulexx Turn

ROK 8 (wakacyjny)

Czas trwania: 15 lipca 2011r. - 31 sierpnia 2011r.

Nauczyciel Roku: Martin McCarthy
Uczeń Roku: Kayla Morra

Puchar rozgrywek Quidditcha: brak informacji
Puchar domów: Slytherin
Puchar TTD: brak informacji

Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa:
(ukończenie roku nie kwalifikuje do wyższej klasy - wakacyjna szkoła magii)
Amy Woldraw
Evellyn Stoner
Rosalie Mooney
Lilith Lasalle
Kayla Morra
Kathe Wolf
Cornelia Green
Black Sone

Opiekunowie:
Gryffindor - Martin McCarthy
Hufflepuff - Lilianna Fotch
Ravenclaw - Avea Adderly
Slytherin - Emily Delgato

Opiekun zabaw: brak informacji
Klub Pojedynków: Bladex Washinghton
Prefekci Naczelni: Lilith Lasalle [S] & Kayla Morra [H]
Mistrz Klubu Pojedynków: Kayla Morra [H]

Prefekci domów:
Gryffindor - Emilia Shaperd
Hufflepuff - Angie Cookie
Ravenclaw - Amy Woldraw
Slytherin - Evellyn Stoner

Dyrekcja: Aniulexx Turn & Emily Delgato

ROK 9

Czas trwania: 25 września 2011r. - 18 grudnia 2011r.

Nauczyciel Roku: Avea Adderly
Uczeń Roku: Xena Serentia

Puchar rozgrywek Quidditcha: brak informacji
Puchar domów: Gryffindor
Puchar TTD: Slytherin [Rosalie Mooney]

Reprezentanci TTD:
Gryffindor - Xena Serentia, Gabrielle Sparks
Hufflepuff - Black Sone, Kayla Morra
Ravenclaw - Alishia Wangogh, Steven Gordigon
Slytherin - Rosalie Mooney, Moris Black

Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa:
Xena Serentia [G] => do klasy II
Cornelia Green [R] => do klasy II
Rosalie Mooney [S] => do klasy III
Black Sone [H] => do klasy III
Emily Schang [G] => do klasy III

Opiekunowie:
Gryffindor - Martin McCarthy
Hufflepuff - Piotr Chludziński
Ravenclaw - Godric Alex / Troy Mickens
Slytherin - Avea Adderly

Opiekun zabaw: brak informacji
Klub Pojedynków: Godric Alex
Prefekci Naczelni: Xena Serentia [G] & Kayla Morra [H]
Mistrz Klubu Pojedynków: Black Sone [H]

Prefekci domów: Gryffindor - Emily Schang
Hufflepuff - Black Sone
Ravenclaw - Cornelia Green
Slytherin - Moris Black

Kapitanowie drużyny Quidditcha:
Gryffindor - Xena Serentia
Hufflepuff - Kayla Morra
Ravenclaw - Amy Woldraw
Slytherin - Moris Black

Dyrekcja: Aniulexx Turn & Emily Delgato



ROK 10

Czas trwania: 7 stycznia 2012r. - 25 marca 2012r.

Nauczyciel Roku: Avea Adderly & Martin McCarthy & Emily Delgato
Uczeń Roku: Cornelia Green & Kayla Morra & Sophie Montgomery

Największy obibok szkolny - Vanessa Beautifull, Xena Serentia
Największy żartowniś - Kayla Morra
Szkolny postrach - Aniulexx Turn
Przyjaciel szkoły - Pierre
Prymus roku - Cornelia Green
Złodziej serc - Troy Mickens, Martin McCarthy
Największa gaduła - Martin McCarthy
Tubylec Wielkiej Sali - Anabell
Nauczyciel przyjazny uczniom - Avea Adderly
Najbardziej niesprawiedliwy profesor - Miranda Lenghton, Troy Mickens
Najbardziej krzykliwy uczeń - Vanessa Beautifull
Najbardziej pracowity uczeń - Sophie Montgomery, Cornelia Green

Puchar rozgrywek Quidditcha: brak informacji
Puchar domów: Gryffindor 3312pkt.
[Pozostałe: Ravenclaw 2852p. Slytherin 2012p. Hufflepuff 1778p.]
Puchar TTD: brak informacji 

Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa:
Sophie Montgomery [G] => do klsay II
Karenae Frugson [G] => do klsay II
Alice Herclaff [G] => do klsay II
Alishia Wangogh [R] => do klsay II
Cornelia Green [R] => do klsay III
Vanessa Beautifull [G] => do klsay III
Kayla Eulalia Morra [H] => absolwentka
Rosalie Mooney [S] => absolwentka
Emily Schang [G] => absolwentka

Opiekunowie:
Gryffindor - Martin McCarthy
Hufflepuff - Miranda Lenghton
Ravenclaw - Rose Underwall
Slytherin - Avea Adderly

Opiekun zabaw: brak informacji
Klub Pojedynków: Kari Salvatore
Prefekci Naczelni: Cornelia Green [R]& Sophie Montgomery [G]

Prefekci domów:
Gryffindor - Alice Herclaff, Karenae Frugson
Hufflepuff - Angela Miller, Chili Catalune
Ravenclaw - Cevitrius Valxon, Alishia Wangogh
Slytherin - Colin Stone, Mike Castro

Dyrekcja: Aniulexx Turn & Emily Delgato


ROK 11

Czas trwania: 29 kwiecień 2012r. - 24 czerwca 2012r.

Nauczyciel Roku: Przemek Brian
Uczeń Roku: Behati Lapina

Najwięcej artykułów na szkolnym forum - Sophie Montgomery
Rozgadany uczeń (top10 w Wielkiej Sali) - Cornelia Green
Najbogatszy uczeń - Bladex Washington
Najlepiej wyposażony uczeń - Ginger McKein
Zielarz roku - Poul Levittoux, Revalia Everfall, Ysabella Noche, Behati Lapina
Super Astronom - Cornelia Green i Laurel Aprilynne
Pogromca Czarnej Magii - Asumay Renaldo
Arcyznawca Magicznych Stworzeń - Sophie Montgomery
Mistrz Miotły - Garcynia Goodwer

Puchar rozgrywek Quidditcha:
brak informacji
Puchar domów: Slytherin 10014pkt.
[Pozostałe: Gryffindor 9855p. Ravenclaw 8471p. Hufflepuff 6878p.]
Puchar TTD: brak informacji

Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa:
Eloise Goldstein
Laurel Aprilynne
Olivia Swan
Revalia Everfall
Sophie Montgomery
Anastasia Redbird
Enma Seley
Giny Tonks
Magnolia Ailik
Hayley Aster
Juliet Lotman
Poul Levittoux
Cornelia Green=absolwentka
Vanessa Beautiful=absolwentka
Alice Kyle
Aloisu Trancy
Asumay Renaldo
Crystal Lee
Mia Lockood
Nicole Nalton
Ola Viera
Ysabella Noche

Opiekunowie:
Gryffindor - Martin McCarthy / Aniulexx Turn
Hufflepuff - Jacob Evans
Ravenclaw - Przemek Brian
Slytherin - Neo Farrow

Opiekun zabaw: brak informacji
Klub Pojedynków: brak informacji
Prefekci Naczelni: Asumay Renaldo (S) & Laurel Aprilynne (G)

Prefekci domów:
Gryffindor Sophie Montgomery, Clarie Collins
Hufflepuff - Enma Seley, Behati Lapina
Ravenclaw - Poul Levittoux, Mike Jefferson
Slytherin - Crystal Lee, Ysabella Noche

Dyrekcja: Aniulexx Turn & Emily Delgato


ROK 12

Czas trwania: 21 lipca 2012r. - 8 września 2012r.

Nauczyciel Roku: - brak informacji
Uczeń Roku: Rachel Styles

Puchar rozgrywek Quidditcha: brak informacji
Puchar domów: Hufflepuff
Puchar TTD: brak informacji

Świadectwa:
(ukończenie roku nie kwalifikuje do wyższej klasy - wakacyjna szkoła magii)

Opiekunowie:
Gryffindor - Tyler Santie
Hufflepuff - Jacob Evans /Nealie Aideen
Ravenclaw - Przemek Brian
Slytherin - Neo Farrow/Olivia Wild

Opiekun zabaw: Kayla Morra & Martin McCarthy
Klub Pojedynków: Neo Farrow / -
Prefekci Naczelni: Laurel Aprilynne [G], Snidget Purple [H]

Prefekci domów: Gryffindor - Silvi Walker
Hufflepuff - Behati Lapina
Ravenclaw - Alexandra Nixon
Slytherin - Alice Kyle
 
 Dyrekcja: Olivia Wilde


ROK 13

Czas trwania: 16 wrzesień 2012r. - 28 październik 2012r.

Rok XIII został przerwany - brak kompletnych danych.


Nauczyciel Roku: brak informacji
Uczeń Roku: brak informacji

Puchar rozgrywek Quidditcha: brak informacji
Puchar domów: brak informacji
Puchar TTD: brak informacji

Świadectwa:brak informacji


Opiekunowie:
Gryffindor Sophie Montgomery, Clarie Collins
Hufflepuff - Enma Seley, Behati Lapina
Ravenclaw - Poul Levittoux, Mike Jefferson
Slytherin - Crystal Lee, Ysabella Noche

Opiekun zabaw: brak informacji
Klub Pojedynków: Malwina Dark
Prefekci Naczelni: Sophie Montgomery i Hesper Black

Prefekci domów: Gryffindor - Laurel Aprilynne
Hufflepuff -Magnolia Ailik
Ravenclaw - Asumay Renaldo-Lotman
Slytherin - Alice Ward
 
 Dyrekcja: Cornelia Green & Kayla Eulalia Morra


ROK 14

Czas trwania: 11 listopada 2012r. - 16 luty 2013r.

Nauczyciel Roku: brak informacji
Uczeń Roku: brak informacji

Puchar rozgrywek Quidditcha: brak informacji
Puchar domów: brak informacji
Puchar TTD: brak informacji

Świadectwa: brak informacji


Opiekunowie:
Gryffindor - Rosaline Evenesse
Hufflepuff - Mateo Morgan
Ravenclaw - Przemek Brian
Slytherin - Jaq Simson

Inkwizytor: Alice Ward
Opiekun zabaw: brak informacji
Klub Pojedynków: brak informacji
Prefekci Naczelni: brak informacji

Prefekci domów:
Gryffindor - brak informacji
Hufflepuff - brak informacji
Ravenclaw - brak informacji
Slytherin - brak informacji

 
 Dyrekcja: Olivia Wilde & Tyler Santie & Alice Ward


ROK 15

Czas trwania: 02 marca 2013r. - 05 maja 2013r.

Nauczyciel Roku: Mateo Morgan
Uczeń Roku: Peter Hollens & Enma Seley

Puchar rozgrywek Quidditcha: brak informacji
Puchar domów: Hufflepuff
Puchar TTD: brak informacji

Świadectwa:
Peter Hollens
Michael Crew
Natalia Santie
Enma Seley


Opiekunowie:
Gryffindor - Sern Silver
Hufflepuff - Mateo Morgan
Ravenclaw - Jasper Blake
Slytherin - Morgana Turandot

Inkwizytor: Alice Ward
Opiekun zabaw: brak informacji
Klub Pojedynków: brak informacji
Prefekci Naczelni: Enma Seley, Michael Crew

Prefekci domów:
Gryffindor - Renesmee Bricer
Hufflepuff - Peter Hollens
Ravenclaw - Hazel Levesoue
Slytherin - Akemi Orihara

 
 Dyrekcja: Alice Ward & Tyler Santie & Olivia Wilde

 

ROK 16

Czas trwania: 18 maja 2013r. - ...

Nauczyciel Roku: Enma Seley
Uczeń Roku: Anna McKinley & Peter Hollens

Puchar rozgrywek Quidditcha: brak informacji
Puchar domów: Hufflepuff
Puchar TTD: brak informacji

Świadectwa:
Anna McKinley[G]
Patrik Apred [G]
Astria Middle [R]
Charlotte Potter [H]
Peter Hollens [H]

Opiekunowie:
Gryffindor - Ernie Donck
Hufflepuff - Mateo Morgan
Ravenclaw - James Black
Slytherin - Morgana Turandot

Inkwizytor: Alice Ward
Opiekun zabaw: Enma Seley
Klub Pojedynków: Peter Hollens
Prefekci Naczelni: brak informacji

Prefekci domów:
Gryffindor - Nataline Huldrey
Hufflepuff - Chace McCarson
Ravenclaw - Lucinda Einarsson
Slytherin - Madeleine Pope

 
 Dyrekcja: Alice Ward & Maciej Tamron & Tyler Santie & Olivia Wilde

 

ROK 17

Czas trwania: 26 sierpnia 2013r. – 10 listopada 2013r.

Nauczyciel Roku: Mateo Morgan
Uczeń Roku: Asumay Renaldo-Lotman

Puchar rozgrywek Quidditcha: brak informacji
Puchar domów: Ravenclaw
Puchar TTD: brak informacji

Świadectwa:
Charlotte Potter [H]
Peter Hollens [H]
Frances Blackwood [H]
Tena Hate [H]
Cornelia Green [R]
Camil Rain [R]
Astria Middle [R]
Asumay Renaldo-Lotman [R]
Patrik Arped [G]
Anna McKinley [G]


Opiekunowie:
Gryffindor - Dowrot Haug
Hufflepuff - Enma Seley
Ravenclaw - James Black
Slytherin - Maciej Tamron

Inkwizytor: Alice Ward
Opiekun zabaw: Enma Seley
Klub Pojedynków: Peter Hollens
Prefekci Naczelni: Asumay Renaldo-Lotman i Frances Blackwood

Prefekci domów:
Gryffindor - brak informacji
Hufflepuff - brak informacji
Ravenclaw - brak informacji
Slytherin - brak informacji

 
  Dyrekcja: Alice Ward & Maciej Tamron & Olivia Wilde

 

ROK 18

Czas trwania: 24 listopada 2013r. – 9 lutego 2014r.

Nauczyciel Roku: Jo Grey
Uczeń Roku: Astria Middle

Puchar domów: Hufflepuff

Świadectwa:
Anna McKinley [G] średnia 5,83 = absolwentka
Astria Middle [R] średnia 5,66 = absolwentka
Camil Rain [R] średnia 4,45 -> do klasy III
Tena Hate [H] średnia 4,90 -> do klasy III
Horka Dools [H] średnia 5,45 do klasy II
Margaret Levine [H] średnia 5,27 do klasy II


Opiekunowie:
Gryffindor - Noel Valmont / Jo Grey
Hufflepuff - Peter Hollens
Ravenclaw - Yvonne McGruder / Juliet Hale
Slytherin - Matthew Montero / Jasper Cahill

Opiekun zabaw: Peter Hollens
Klub Pojedynków: Jasper Cahill
Prefekci Naczelni: Frances Blackwood & Astria Middle

Prefekci domów:
Gryffindor - Anna McKinley
Hufflepuff - Tena Hate
Ravenclaw - Camil Rain
Slytherin - Alectra Toothey

 
 Dyrekcja: Noel Valmont & Silena Avery & Olivia Wilde


ROK 19

Czas trwania: 24 lutego 2014r. – 2 czerwca 2014r.

Nauczyciel Roku: Madi VerianGrid
Uczeń Roku: Felicia Hughes

Puchar domów: Hufflepuff

Świadectwa:
Jerry Blue [R] średnia 5,66 -> do klasy II
Lana Keaggy [S] średnia 4,75
Laura Gray [S] średnia 3,25
Nina Raskolnikow [S] średnia 4,41
Felicia Hughes [H] średnia 6,00 ->do klasy III
Tena Hate [H] średnia 5,66 = absolwentka
Camil Rain [R] średnia, 5,33 = absolwent


Opiekunowie:
Gryffindor - Madi VerianGrid
Hufflepuff - Jagoda Kawior
Ravenclaw - Zayn White
Slytherin - Mirka Del Mir Kando

Opiekun zabaw: brak opiekuna zabaw
Klub Pojedynków: Silena Avery
Prefekci Naczelni: Camil Rain & Emily Grey

Prefekci domów:
Gryffindor - Mirii Radcliffe
Hufflepuff - Felicia Hughes
Ravenclaw - Jerry Blue
Slytherin - Nina Raskolnikow

 
 Dyrekcja: Olivia Wilde & Silena Avery & Jo Grey


WAKACYJNA SZKOŁA

Czas trwania: 16 czerwca 2014r. – 24 sierpnia 2014r.

Nauczyciel Roku: Astria Middle
Uczeń Roku: Katie Smith

Puchar domów: Ravenclaw

Świadectwa:
Alison Hope [R] średnia 4,77
Kanade Riddle [S] średnia 6,00
Katie Smith [R] średnia 6,00


Opiekunowie:
Gryffindor - Madi VerianGrid
Hufflepuff - Tena Hate
Ravenclaw - Astria Middle
Slytherin - Dyrekcja

Opiekun zabaw: Juliet Hale
Klub Pojedynków: Astria Middle
Prefekci Naczelni: Alison Hope

Prefekci domów:
Gryffindor - Madeline Vaine
Hufflepuff - Felicia Hughes
Ravenclaw - Katie Smith
Slytherin - Kanade Riddle

 
 Dyrekcja: Olivia Wilde & Emailen Riddle & Jo Grey


ROK 20

Czas trwania: 13 września 2014r. – 13 grudnia 2014r.

Nauczyciel Roku: Alessandra Dus & Madi Verian-Grid
Uczeń Roku: Katie Smith

Puchar domów: Ravenclaw

Świadectwa:
Elizabetg Rose [G] średnia 3,45
Mateusz Webb [G] średnia 5,65
Monika Wojcicka [H] średnia 4,27->do klasyII
Maja Smith [H] średnia 4,09-> do klasy II
Katie Smith [R] średnia 6,00 -> do klasy II
Jerry Blue [R] średnia 4,63 -> do klasy III
Felicia Hughes [H] średnia 5,85= absolwent


Opiekunowie:
Gryffindor - Madi VerianGrid
Hufflepuff - Tena Hate
Ravenclaw - Astria Middle
Slytherin - Alessandra Dus

Opiekun zabaw: Peter Hollens
Klub Pojedynków: Astria Middle
Prefekci Naczelni: Felicia Hughes & Jerry Blue

Prefekci domów:
Gryffindor - Marina Bay i Elizabeth Rose
Hufflepuff - Maja Smith i Tamara Hurt
Ravenclaw - Katie Smith i Alison Hope
Slytherin - Emily Grey i Lana Keaggy

 
 Dyrekcja: Olivia Wilde & Emailen Riddle & Jo Grey