Klasa IKlasa IIStażyści
Plan na cały tydzień
1328
5371
5476
1219

Nick
Hasło
Nie masz konta?
Zarejestruj się!
Problemy z logowaniem?
Przypomnij hasło!
Profil Osoby

Dominisia Shiro
(BlackDragon)

Uczeń

Borsuki
Klasa I
punktów w Punktacji Uczniów
7 galeonów
Na chacie: Hope

Zapisany od: 2018-04-20 20:21:11
Wiek: 16

kończę gimnazjum, dobrze się uczę, jestem unihokeistką,otrzymałam kilka razy stypendium sportowe, gram na gitarze, chce zostać weterynarzem, lubię oglądać anime, a mój ulubiony film to hp i star wars, lubię czytać książki kryminalne i fantasy jestem osobą dokładną, dotrzymującą obietnic i wytrwałą, czasem jestem wredna :)

Przedmioty kupione na ul. Pokątnej

Różdzka Brzoza [8 G]

jakis opis


Kot Pręgowany [10 G]

Nie chcesz za bardzo kombinować w wyborze towarzysza? Kup tego kota! Jest prosty w utrzymaniu, a jego futro jest najpopularniejszym z dostępnych!


Posłanie dla kota [10 G]


Zaklęcia i Uroki Poziom I [12 G]

Masz czasami takie myśli, że najchętniej przywaliłbyś komuś Drętwotą w twarz? Kup Zaklęcia i uroki, a twoje marzenia staną się prawdziwe!


Transmutacja Poziom I [12 G]

Masz czasami ochotę zamienić swojego irytującego kumpla w ropuchę, bądź ogromną szafę? Z tą książką na pewno sprawisz, że pożałuje otwierania swojej buźki.


Obrona przed Czarną Magią Poziom I [12 G]

Nie było Cię na kilku lekcjach z OpCM, a chciałbyś umieć obronić się przed zaklęciami przeciwnika? Koniecznie kup tę książkę i bądź specem w tej dziedzinie!


Eliksiry poziom I [12 G]

Marzyłeś kiedyś aby stworzyć Amortencję i podać ją jakiejś pięknej czarownicy bądź przystojnemu czarodziejowi? Nawet jeżeli profesor Arily nie pokaże ci jak to robić na lekcji, możesz wyczytać to z tej książki!


Opieka nad Magicznymi Stworzeniami Poziom I [12 G]

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć ręki Newta Scamandera. Chcesz zabłysnąć na lekcji OnMS albo dowiedzieć się czegoś na temat magicznych zwierząt? W takim razie to idealna książka dla Ciebie! Profesor Rose na pewno doceni trud i galeony jakie włożyłeś by zrozumieć jej przedmiot.1


Ostatnio zdobyte punkty (7 dni)

DataPunktyOpis

Dodatnie: 0, ujemne: 0.
Suma: +0

Moduł Rekrutacji by Shado Ackerly