Klasa 1

Klasa 2

Staż

Plan na cały tydzień »

0
0
0
0

Nick
Hasło
Nie masz konta?
Zarejestruj się!
Problemy z logowaniem?
Przypomnij hasło!
Profil Osoby

Alexandra Winters
(Alexandra15)

Uczeń

Orły
Klasa 2
25 punktów w Punktacji Uczniów
1201 galeonów
Na chacie:

Zapisany od: 2019-06-19 10:51:38
Wiek:

Mam 16 (roczników 17)lat. Kocham czytać książki, głównie fantasy. Lubię ciszę i spokój, nienawidzę głośnej muzyki i imprez. Lubie się uczyć,w szczególności rzeczy które mnie interesują. Lubię też zwierzęta. Nie mam w zwyczaju się kłócić, ale jeśli ktoś mnie zdenerwuje to umiem się na nim odegrać. Nie jestem typem osoby która łatwo wybacza. Dla przyjaciół zrobiłabym wszystko. Myślę że to tyle.

Przedmioty kupione na ul. Pokątnej

Historia Magii [12 G]

Jeżeli interesujesz się tym jak wyglądał świat Czarodziejów w dawniejszych czasach, lub jak mugole pozbywali się naszych rodaków, ta książka wprost idealnie odpowiada Twoim potrzebom.

Zaklęcia i Uroki Poziom I [12 G]

Masz czasami takie myśli, że najchętniej przywaliłbyś komuś Drętwotą w twarz? Kup Zaklęcia i uroki, a twoje marzenia staną się prawdziwe!

Astronomia poziom I [12 G]

Interesujesz się tym jak powstały gwiazdy, albo dlaczego Słońce świeci? W takim razie koniecznie kup tę książkę! Sprawi ona, że poczujesz się niczym pierwszy astronauta w kosmosie.

Zaklęcia i Uroki Poziom I [12 G]

Masz czasami takie myśli, że najchętniej przywaliłbyś komuś Drętwotą w twarz? Kup Zaklęcia i uroki, a twoje marzenia staną się prawdziwe!

Obrona przed Czarną Magią Poziom I [12 G]

Nie było Cię na kilku lekcjach z OpCM, a chciałbyś umieć obronić się przed zaklęciami przeciwnika? Koniecznie kup tę książkę i bądź specem w tej dziedzinie!

Tiara Uczniowska [30 G]

Tiara ta idealnie pasuje dla każdego ucznia.

Kot Czarny [10 G]

Idealny zwierzak dla czarownic. Mugole uważają, że przynosi pecha, ale jako towarzysz czarodzieja - idealny! 

Zestaw ochraniaczy [60 G]

Podstawowy zestaw ochrony, dbający o nieuszkodzenie najważniejszych części ciała każdego gracza.

Szata sportowa Orły [30 G]

Strój do gry dla każdego członka z domu Orła. Wygodny, nieograniczający ruchów i z porządnego materiału.

Miotła Nimbus 2001 [120 G]

Ulepszona wersja Nimbusa 2000, która weszła na rynek w 1992 roku.

Podstawowy Teleskop [25 G]

Zwykły teleskop dla każdego kto nie chce narazić się na gniew nauczyciela Astronomii.

Obrona przed Czarną Magią Poziom I [12 G]

Nie było Cię na kilku lekcjach z OpCM, a chciałbyś umieć obronić się przed zaklęciami przeciwnika? Koniecznie kup tę książkę i bądź specem w tej dziedzinie!

Numerologia Poziom I [12 G]

Chciałbyś wyliczyć swoją wibrację urodzenia i dowiedzieć się, która numerologiczna liczba jest twoim wrogiem? Kupuj Numerologię poziom podstawowy, by odkryć swoje życiowe cele!

Eliksiry poziom I [12 G]

Marzyłeś kiedyś aby stworzyć Amortencję i podać ją jakiejś pięknej czarownicy bądź przystojnemu czarodziejowi? Nawet jeżeli profesor Sharon nie pokaże ci jak to robić na lekcji, możesz wyczytać to z tej książki!

Opieka nad Magicznymi Stworzeniami Poziom I [12 G]

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć ręki Newtona Skamandera. Chcesz zabłysnąć na lekcji OnMS albo dowiedzieć się czegoś na temat magicznych zwierząt? W takim razie to idealna książka dla Ciebie! Profesor Thundershout na pewno doceni trud i galeony jakie włożyłeś by zrozumieć jego przedmiot.

Sweter Orły [45 G]

Sweter podkreślający idealnie urodę każdej uczennicy i ucznia

Szata Uczniowska Orły [35 G]

Szata nadająca się dla każdego ucznia domu Orła

Szalik Orłów [20 G]

Szalik dla prawdziwej damy lub wiernego kibica

Krawat Orłów [20 G]

Krawat idealnie pasujący do szaty uczniowskiej.

Orla Czapka [20 G]

Czapka dla każdego Orła, który lubi ciepło.

Zielarstwo Poziom I [12 G]

Chcesz mieć własną hodowlę roślinek, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Gdy kupisz ten podręcznik do Zielarstwa, twoje troski staną się błahe i będziesz największym Zielarzem w historii!

Wróżbiarstwo Poziom I [12 G]

Interesują Cię przepowiednie? Chcesz wiedzieć jak zakończy się twoje życie? Koniecznie pędź na ulicę Pokątną i kup tę książkę! Sprawi ona, że poczujesz się panem Wróżbiarstwa.

Transmutacja Poziom I [12 G]

Masz czasami ochotę zamienić swojego irytującego kumpla w ropuchę, bądź ogromną szafę? Z tą książką na pewno sprawisz, że pożałuje otwierania swojej buźki.

Starożytne Runy [12 G]

Od zawsze interesowały Cię dziwne znaczki narysowane w ogromnych jaskiniach, bądź na starych meblach? Aby dowiedzieć się jakie kryją sie za nimi słowa, kupuj już teraz!

Różdżka Cedr, Włos trolla, 10¾” [10 G]

Właściciele różdżki wykonanej z cedru odznaczają się lojalnością i niezwykłą siłą charakteru. Dobrze dobrana wyposaża właściciela w odpowiednią broń w trakcie pojedynków czarodziejów. Różdżka ta pomaga także w wydobyciu potencjału z jej właściciela.


Ostatnio zdobyte punkty (7 dni)

Brak wpisów w historii.

Moduł Rekrutacji by Shado Ackerly