7426
6701
4772
6565

Strona Główna Współpraca Samouczek Izba Pamięci Dyrekcja Argo Magic School
Sam pomyśl: tyle pieniędzy i lat życia,ile zechcesz!
Dwie rzeczy, których ludzkie istoty pragną najbardziej…
Tylko że ludzie mają wrodzony talent
do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.
Profil Osoby

Annabeth McLean
(zosia)

Uczeń

Ravenclaw
Klasa 1
15 punktów w Punktacji Uczniów
142 galeonów
Na chacie:

Zapisany od: 2019-09-13 16:40:33
Wiek:

Atena to bogini wojny i mądrości(jest córką Zeusa).Chcę zostać pisarka i wojowniczka.Jestem inteligentna,sprytna,kreatywna, i kocham książki przygodowe.Jestem lojalna,miła,cierpliwa,no i może troszkę odważna.Często nie jestem odważna,wierzcie mi na słowo.mam 8 lat i co?Mam mnóstwo przyjaciół.Na przerwach biegam z chłopakami,albo siedzę na pufie z przyjaciółkami.Lubię się uczyć i bawić.Moje ulubione przedmioty to:Quidditch,runy,numerologia, zaklęcia,historia magii,Polski,niemiecki i religia.Kocham dyktanda i omnibusy.Nienawidzę matmy (matematyki).Często rysuję i koloruję.Piszę nawet pamiętnik.Oczywiście go nikomu nie zdradzę.Najpierw zastanawiałam się czy nie zapisać się do Griffindoru,ale zdecydowałam się na Ravenclaw.A prawdziwego nie powiem.Wszystkiego nie wiem po to się uczę.Mam siostrę wkurzającą (czasami).Kocham zwierzęta.Moja ulubiona piosenkarka to:sylwia Grzesczak,i jej piosenka ,,Mlody Bog''.A moje ulubione książki:,,Harry Potter'',,,Baśniobór'',,,Labirynt Lukrecji'',Kocia kawiarenka'',,,Bracia Lwie Serce'', ,,Percy Jackson'' i ,,Zwierzoduchy''.No a film:Harry Potter,Barbie,Auta3 i Dzieciaki móżdzaki.A ulubiona bajka:Księga Ksiąg.A!Zapomniałabym!Ulubieni pisarze to:J.K.Rowling i Rick Riordan.Myślę że jestem dobrą przyjaciółką/koleżanką.Mam różczkę Leszczyna, Pióro feniksa, 13½” [10 G].Mój patronus to lis.Jestem dziewczyną.O tej szkole dowiedziałam się na...samych Quizach!Czytałam sobie komentarze,natrafiłam na taki z tą stroną, weszłam na nią,i była ta szkoła.Szybko się zapisałam.przy Polfanie pomogła mi prof. Raven_Clark,nauczyciel Quidditcha.A!Za najbliższych i przyjaciół oddam życie.Jestem córką Ateny.

Przedmioty kupione na ul. Pokątnej

Starożytne Runy [12 G]

Od zawsze interesowały Cię dziwne znaczki narysowane w ogromnych jaskiniach, bądź na starych meblach? Aby dowiedzieć się jakie kryją sie za nimi słowa, kupuj już teraz!

Różdżka Leszczyna, Pióro feniksa, 13½” [10 G]

Istnieje pogląd, że jest to wrażliwa różdżka, która odzwierciedla stan emocjonalny właściciela. Najlepiej nadaje się dla czarodziejów, którzy rozumieją i mogą zarządzać własnymi uczuciami. Posiadacze tej różdżki powinni być bardzo ostrożni w kontaktach z nią, jeśli stracili cierpliwość bądź czują się rozczarowani, ponieważ wchłonie ona tę energię i może wyładować ją później, w nieodpowiedni i niepożądany sposób. Różdżka ta jest jednak bardzo zręczna i oddana właścicielowi do tego stopnia, że po jego śmierci najczęściej nie nadaje się do użycia przez innych. Różdżki te mają także zdolność do rozpoznawania źródeł wody, także tych podziemnych.

Kręgosłup skorpeny [5 G]

Szkielet drapieżnej ryby morskiej, skorpeny. Po sproszkowaniu używany jako składnik eliksirów. Był niezbędny przy warzeniu m.in. eliksiru Wiggenowego oraz eliksiru Herbicydowego.

Cukrowe pióra [5 G]

Są to delikatne słodycze z waty cukrowej, wyglądem przypominające prawdziwe pióra. Uczniowie mogą je ssać potajemnie w klasie, sprawiając wrażenie, że ​po prostu zastanawiają się nad tym, co mają napisać.

Toffiki [1 G]

Cukierek do żucia sporządzany z cukru i masła, masa następnie jest chłodzona, i mieszana tak, by stwardniała. 

Numerologia Poziom I [12 G]

Chciałbyś wyliczyć swoją wibrację urodzenia i dowiedzieć się, która numerologiczna liczba jest twoim wrogiem? Kupuj Numerologię poziom podstawowy, by odkryć swoje życiowe cele!

Wykresy księżyca [6 G]

Przydatny do odczytywania pozycji, ruchów i faz księżyca na zajęciach Astronomii.


Ostatnio zdobyte punkty (7 dni)

DataPunktyOpis

Dodatnie: 0, ujemne: 0.
Suma: +0

Moduł Rekrutacji by Shado Ackerly