15308
9253
11456
21310

Strona Główna Status Szkoły Samouczek Izba Pamięci Dyrekcja Argo Magic School
Zakupy na ul. Pokątnej

Lodziarnia Floriana Fortescue

Zakupy do Argo Magic School zrobione? To nadszedł czas na odpoczynek w gustownym lokalu!
Lodziarnia Floriana Fortescue ofertuję lody w wielu smakach i inne smakołyki z czekolady.

Lody Fortescue
Produkt kosztuje: [6 G]

Lody Floriana Fortescue. Dostępne smaki - waniliowe, truskawkowe, czekoladowe, smerfowe, cherry, ognista whiskey i wiele innych.

Kup Produkt



Lodowe Płatki Śniegu
Produkt kosztuje: [8 G]

Lody w kształcie płatków śniegu, które rozpuszczają się w ustach.

Kup Produkt



Lodowe Myszy
Produkt kosztuje: [10 G]

Zimne myszy w formie lodów, powodują, że zęby „piszczą i skrzypią”.

Kup Produkt



Czekoladowa Żaba
Produkt kosztuje: [15 G]

Żaba o smaku czekolady. Uważaj, żeby Ci nie uciekła!

Kup Produkt



Pieprzne Diabełki
Produkt kosztuje: [13 G]

Małe, czarne, miętowe cukierki, które sprawiają, że po zjedzeniu z uszu i nosa wydostaje się dym.

Kup Produkt



Kociołkowe Pieguski
Produkt kosztuje: [10 G]

Słodkie ciasteczka idealne na mroźne dni.

Kup Produkt



Piernikowe Traszki
Produkt kosztuje: [5 G]

 Biszkoptowe ciastka o smaku imbirowym w kształcie traszki.

Kup Produkt



Czekoladowe Gały
Produkt kosztuje: [8 G]

Duże kule czekoladowe z dużą ilością nadzienia w postaci musu truskawkowego i gęstej śmietany.

Kup Produkt



Dyniowe Paszteciki
Produkt kosztuje: [3 G]

Słodycze o smaku dyni w formie ciasteczek.

Kup Produkt



Eksplodujące cukierki
Produkt kosztuje: [6 G]

Cukierki o smaku kakao i kokosu, które strzelają w buzi.

Kup Produkt



Likworowe Pałeczki
Produkt kosztuje: [2 G]

Słodki przysmak z lukrecji. Uważaj na zęby!

Kup Produkt



Miętowe ropuchy
Produkt kosztuje: [6 G]

Magiczne żaby o smaku miętowym, które po zjedzeniu wywołują efekt "skakania żaby" w brzuchu.

Kup Produkt



Balonówki Drooblego
Produkt kosztuje: [5 G]

Gumy do żucia o smaku szalonej jagody - niezależnie od czasu życia guma nie traci smaku.

Kup Produkt



Fasolki wszystkich smaków
Produkt kosztuje: [8 G]

Cukierki w kształcie fasolek o wszystkich smakach np. pieprzowe, o smaku mydła i wymiocin. Skusisz się?

Kup Produkt



Kwachy
Produkt kosztuje: [3 G]

Bardzo kwaśne lizaczki. Uważajcie na języki!

Kup Produkt



Musy-Świstusy
Produkt kosztuje: [4 G]

Duże słodkie kulki, które powodują, że każdy kto je spróbuje unosi się kilka centrymentów nad ziemią.

Kup Produkt



Czekolada
Produkt kosztuje: [3 G]

Słodki przysmak dla łasuchów. 

 

Kup Produkt



Samoczyszczące nici do zębów
Produkt kosztuje: [5 G]

Po zjedzonym posiłku polecamy użycie samoczyszczących nici do zębów o smaku miętowym.

Kup Produkt




Wróć na ul. Pokątną


< Twój Panel

Moduł ul. Pokątnej by Shado Ackerly