0
0
0
0

Strona Główna Współpraca Samouczek Izba Pamięci Dyrekcja Argo Magic School
Nie jest ważne kim się urodził,
ale czym się stał!
Samouczek #1

Witaj Czarodzieju!
Zapewne trafiłeś/aś na tę stronę w celu poszukiwania informacji, które pomogą Ci poruszać się w świecie magii bez żadnych problemów. Trafiłeś/aś zatem do idealnego miejsca. Rozsiądź się wygodnie, zaopatrz w ulubiony trunek, a ja z chęcią wyjaśnię Ci co i jak. 


ZAPISY DO ARGO MAGIC SCHOOL

Aby w pełni rozpocząć przygodę magiczną niezbędnym elementem jest dokonanie zapisu do Argo Magic School. Poniżej znajdziesz wzkazówki jak to zrobić.

Wejdź na stronę główną i po prawej stronie odszukaj blok "ZAPISY".

Następnie wypełnij formularz zapisowy. Szczegóły znajdziesz poniżej:

Formularz zapisu składa się z dwóch części. Poniżej znajdziesz wzkazówki jak poprawnie wypełnić formularz zapisów.

1. INFORMACJE PODSTAWOWE

  • NICK - to login, którym będziesz się logować do Panelu Ucznia. Wybierz taki, abyś nie miał problemu go zapamiętać!
  • HASŁO - to hasło, dzięki któremu zalogujesz się do Panelu Ucznia. Nie udostępniaj nikomu swojego hasła.
  • EMAIL - zwany przez nasz Świat Magii "sowa" to twój prywatny email. Nie wymyślaj emaila nieistniejącego, ponieważ po dokonaniu zapisu dostaniesz link aktywacyjny do konta. 
  • KLASA - tutaj zostałeś poproszony o wybór klasy do której chcesz uczęszczać. Pamiętaj, że do II klasy mogą iść tylko osoby, które ukończyły klasę I i posiadają na to dowód w postaci świadectwa szkolnego. 
  • WYBIERZ PREFEROWANY DOM - do wyboru masz 4 standardowe domy:

    

  

Każdy z tych domów charakteryzuje się innymi cechami. Dla Gryffindora ważny jest honor, męstwo i odwaga. Do domu Hufflepuffu trafią tylko lojalni, prawi i pracowicie. Ravenclaw chętnie przyjmie mądrych, ambitnych i kreatywnych. Natomiast w Slytherinie jest miejsce dla sprytnych, ambitnych i przebiegłych.

Pamiętaj jednak, że jest to wzkazówka dla Tiary Przydziału, ponieważ to ona przyjmie Cię do konkretnego domu!

2. INFORMACJE PROFILOWE

  • Imię i Nazwisko - tutaj wymyśl swoją magiczną postać (nie używaj swoich prawdziwych danych). Tymi danymi będziesz się posługiwał na lekcjach, więc dobrze się zastanów. Najlepiej sprawdzają się dane z języków obcych (np. Harry Potter).
  • O Tobie/doświadczenie - tutaj wpisz kilka słów o sobie. W tym miejscu możesz również napisać jak dowiedziałeś się o Argo Magic School.
  • Awatar - tutaj należy wkleić obrazek z Internetu, który będzie przedstawiał Twoją postać.
  • Nick na chacie - tutaj wpisz nick pod jakim będziesz pojawiał się na uroczystościach oraz na zajęciach. Najlepiej jak nick składa się z imienia i nazwiska czarodzieja (np. Harry_Potter).

Następnie kliknij "Zarejestruj" i teraz musisz tylko oczekiwać na przyjęcie przez Dyrekcję do grona uczniów.

CO DALEJ?

Kolejnym istotnym krokiem jest założenie stałego nicku oraz wejście do Wielkiej Sali. Aby dowiedzieć się więcej chwyć za różdżkę: