Plan na cały tydzień
0
0
0
0

Nick
Hasło
Nie masz konta?
Zarejestruj się!
Problemy z logowaniem?
Przypomnij hasło!
Image Map

Astronomia:

Lp. Imię i nazwisko Rok Lata pracy
1. Aniulexx Turn I, III-IV, VII-XI 8
2. Remus Hooch II 1
3. Nealie Aideen V-VI, XII-XIII  4
4. Lya Anti XV 1
5. Nicole Matthews XVI-XVIII 3
6. Rafael Weden XIX-XX (w tym SW*) 3
7. Dart Warren XXII-XXIII 2
8. Mateusz Webb XXV-XXVI 2
9. Sara Mitte XXVII-obecnie 5

Czarna Magia:

 Lp.  Imię i nazwisko Rok Lata pracy 
1. Alexander Lovato XVIII 1
2. Shade Reemur XXIX 1

Eliksiry:

 Lp.  Imię i nazwisko  Rok Lata pracy 
1.  Omer McQueen III 1
2.  Madi VerianGrid III-IV, XIX-XXVI (w tym SW*) 11
3. Albus Abott  V-VI 2
4.  Ann Riddley VII-VIII 2
5. Arsenius Delgato IX-X 2
6. Alice McCoy X 1
7. Neo Farrow XI-XIII 3
8. Dowrot Haug XIV, XVII 2
9.  Erniem Donck XVI 1
10.  Noel Valmont XVIII 1
11.  Ola Arily XXVI-XXIX 4
12.  Elena Sharon XXX-obecnie 2

Historia Magii:

 Lp.  Imię i nazwisko  Rok Lata pracy 
1. Nimfadora Lupin III 1
2. James Merlin Cullen III-IV 2
3. Miranda Beller IV-VI, IX-X 5
4. Sara Lancaster VII 1
5. Cammon Leakey VIII 1
6. Jacon Tom Evans XI-XII 2
7. Mortimer Weebs  XII-XIII  2
8. Jaq Simson XIV 1
9. James Black XIV-XVII 4
10. Graki Koneseka XVIII 1
11. Alexis Burke XIX 1
12. Camil Rain XX-obecnie (w tym SW*) 13
13. Mateusz Webb XXIV 1

Językoznawstwo:

Lp. Imię i nazwisko  Rok Lata pracy 
1. Lily Hopper  II-III, V 3
2. Astria Middle XXIX 1

Klub Pojedynków:

Lp. Imię i nazwisko Rok Lata pracy 
1. Sonia McNeit IV 1
2. Piotr Chludziński VII 1
3. Bladex Washington VIII 1
4. Godric Alex IX 1
5. Kari Salvatore X 1
6. Neo Farrow XII 1
7. Malwina Dark XIII 1
8. Peter Hollens XVI-XVII 2
9. Jasper Cahill XVIII 1
10. Silena Avery XIX 1
11. Astria Middle SW*, XX-XXIII 5

Mity i Legendy:

Lp. Imię i nazwisko  Rok Lata pracy 
1. Sara Lancaster III-VII 5
2. Miranda Beller X 1

Mugoloznawstwo:

Lp. Imię i nazwisko  Rok Lata pracy 
1. Piotr McGorlski II-III 2
2. Piotr Chludziński VII-IX 3
3. Jasper Black XIV 1
4. Alan Moonstone XXVIII 1

Numerologia:

Lp. Imię i nazwisko  Rok Lata pracy 
1. Juliet Poodle I-III 3
2. Bellatrix Black III 1
3. Lily Hopper IV 1
4. Troy Mickens IX-X 2
5. Elizabeth Tisso XII-XIII 2
6. Mateo Morgan XVI-XVIII, XX 4
7. Elena Swan XIX 1
8. Amaia Rios SW* 1
9. Katie Smith XXII-XXV 4
10. Karol Moranis XXVI 1
11. Yuki Webb XXVII-XXVIII, XXX-obecnie 4

Obrona przed Czarną Magią:

Lp. Imię i nazwisko  Rok Lata pracy 
1. Tariel Veran II-III 2
2. Sonia McNeit IV 1
3. Lillianna Carft V-VIII 4
4. Darken Quiloch IX 1
5. Jonathan Marley X 1
6. Ashley Potter XI-XII 2
7. Emily Schang XIII 1
8. Jasper Black XV 1
9. Rashelle Conroy Skarsgard XVI-XVII 2
10. Peter Holens XVIII 1
11. Jasper Cahill XVIII 1
12. Alessandra Dus XIX-XXIV 
(w tym SW*)
7
13. Kornelia Kuk XXV-XXIX 5
14. Alexander Lovato XXX 1
15. --- --- ---

Opieka nad Magicznymi Stworzeniami:

Lp. Imię i nazwisko  Rok Lata pracy 
1. Madi VerianGrid II 1
2. Emily Delgato II-XI 10
3. Tyler Santie XII-XV 4
4. Vlatko Rutkovith XV-XVI 2
5. Alice Ward XVII 1
6. Emma Seley XVIII 1
7. Emailen Riddle XVIII-XX (w tym SW*) 4
8. Sophie Hermenes XIX 1
9. Peter Hollens XX 1
10. Jerry Blue XXII 1
11. Maja Smith XXIII-XXIV 2
12. Anastazja Rose XXV-XXX 6
13. --- --- ---

Quidditch:

Lp. Imię i nazwisko  Rok Lata pracy 
1. Sonia Ravon I 1
2. Sonia McNeit II 1
3. Carralo McColin II 1
4. Bladex Washington III-IV 2
5. Krystian Pad V-VI 2
6. Caroline Miguel VII 1
7. Lilianna Fotch VIII 1
8. Aniulexx Turn IX 1
9. Kari Salvatore X-XIII 3
10. Christian Fyed XII-XIII 2
11. Jenissa Liws XIV-XV 2
12. Anne McCartney XVI 1
13. Mary Picket XVII-XX (w tym SW*) 5
14. Reila Riddle XXII 1
15. Vicessy Piccifues XXIII-XXIX 7
16. Wentworth White XXIX 1
17. Annie Collins XXX-obecnie 2

Spirytyzm:

Lp. Imię i nazwisko  Rok Lata pracy 
1. Sebastian Trot IV-VII 4

Starożytne Runy:

Lp. Imię i nazwisko  Rok Lata pracy 
1. Kisara Sigorashi II 1
2. Ernie Donck III 1
3. Bella Jingle III-IV 2
4. Troy Mickens IX-X 2
5. MatthewMontero XII-XIV, XVIII 4
6. Marcin McGreen XVI 1
7. Leo Skarsgard XVII 1
8. Zayn White XIX 1
9. Allan Langton SW* 1
10. Przemek Brian XX 1
11. Luisa Rodriguez XXIV-XXVI 3
12. Klara Cullen-Negrete XXVII-XVIII, XXX-obecnie 4

Transmutacja:

Lp. Imię i nazwisko  Rok Lata pracy 
1. Max Crebillion I-II 2
2. Keito More III 1
3. Avea Adderly IV-X 7
4. Marcin McGreen XII-XV 4
5. Maciej Tamron XVI-XVII, XX 3
6. Juliet Hale XVIII 1
7. Eve Skylar XIX, XX 2
8. Alexandra Martell XXII-XXV 4
9. Amelie Carter XXVI-obecnie 6
10. Lilith Grey-Martell XXIX 1

Wampirologia:

Lp. Imię i nazwisko  Rok Lata pracy 
1. Krist Crossbreed II-III 2

Wiedza o Harrym Potterze:

Lp. Imię i nazwisko  Rok Lata pracy 
1. Olivia Wilde I-VI 7
2. Max Carter XXVIII 1

Wiedza o Magicznych Miejscach i Rytuałach:

 Lp.  Imię i nazwisko