554
563
529
786

Strona Główna Status Szkoły Samouczek Izba Pamięci Dyrekcja Argo Magic School

Cytat na dziś!

"Do boju! Do boju! Za mojego pana, obrońcę domowych skrzatów! W imię mężnego Regulusa, do boju! Do boju z Czarnym Panem!" ~Stworek
Czystka zapisów
Napisane przez Amelie Carter-Moore dnia 2021-03-01

Droga Społeczności Argo!

Za Nami zakończenie XLI roku szkolnego, a Dyrekcja już teraz przygotowuje się do zorganizowania kolejnego semestru. Jednak, aby się tak stało, musimy ustalić kto z Was planuje pozostać w murach Argo Magic Scholl. W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Was formularz czystki.

Ale czym jest dokładnie czystka? Czystka to inaczej usunięcie zapisów z bazy spośród osób nieaktywnych. Każda osoba, która chciałaby zachować konto proszona jest o wypełnienie ankiety - w przeciwnym razie dane zostaną bezpowrotnie usunięte! Uczniowie, którzy otrzymali promocję do klasy II są zwolnieni z obowiązku wypełnienia ankiety. Poniżej przekazujemy formularz czystki oraz najważniejsze informacje. 

FORMULARZ CZYSTKI

  1. Do 7 marca do godz. 2359 prosimy osoby zainteresowane o wypełnienie ankiety czystki. Czystka zaplanowana jest na termin 8-10 marca. Brak wpisu do 7 marca jest równoznaczny z usunięciem konta.
  2. Ruszyła Akcja REKLAMA. W najbliższym czasie pojawi się stosowny news na stronie, ale do tego czasu możecie reklamować Naszą placówkę grafikami służącymi do promocji. Obrazki, które możecie wykorzystać do promocji znajdziecie >>TUTAJ<<. Dziękujemy za każdą pomoc!
  3. Zapisy na XLII rok szkolny zostały OTWARTE!

Z życzeniami spokojnych wakacji,