309
250
334
382

Strona Główna Status Szkoły Samouczek Izba Pamięci Dyrekcja Argo Magic School

Cytat na dziś!

"Ja nie szukam żadnych kłopotów - to kłopoty zwykle znajdują mnie." ~Harry Potter
Akcja REKLAMA
Napisane przez Amelie Carter-Moore dnia 2021-03-13

Droga Społeczności Argo!

W związku z przygotowaniami do rozpoczęcia XLII roku szkolnego,  zapraszamy Was do udziału w Akcji REKLAMA. Do udziału zachęcamy uczniów, profesorów oraz stażystów Argo. 

PO CO JEST AKCJA "REKLAMA"?

Akcja "REKLAMA" to bardzo istotny element przygotowań do rozpoczęcia. To dzięki niej nasza placówka może funkcjonować, ponieważ wzbogacamy się o nowe twarze chętne pochłaniać wiedzę magiczną. Dlatego jeśli podoba Ci się Argo wspomóż Nas w akcji popularyzacji placówki. Niech każdy mugol dowie się o istnieniu Argo Magic School.

ALE CO Z TEGO BĘDĘ MIAŁ?

Chciałbyś zdobyć pierwsze punkty? To idealna okazja, ponieważ za udział w akcji popularyzacji możesz zdobyć aż 300 pkt. Gratyfikacje zostaną przyznane w pierwszym tygodniu nauki. Zaktualizowany system przyznawania punktów znajdziecie >>TUTAJ<<

JAK MAM POMÓC W REKLAMIE?

To nic trudnego! Wystarczy, że udostępnisz przygotowaną przez nas grafikę na stronach najczęściej odwiedzanych przez młodzież (Facebook, Instagram, Twitter, Besty, Samequizy, Bezużyteczna, Kwejk i inne), a następnie wykonasz zdjęcie/screen jako dowód swojej pracy.

Nie wstawiajcie 50 obrazków jednego dnia, ponieważ efekt nie będzie satysfakcjonujący. Jeżeli wstawicie wszystkie obrazki w ciągu 1-2 dni to nie otrzymacie od dyrekcji maksymalnej puli punktów. Najważniejsza jest systematyczność - prosimy wstawiajcie do 5 obrazków dziennie. Wam zajmię to 5 minut dziennie, a dla Nas jest to ogromna pomoc. Możecie też oznaczyć swoje reklamy/posty hasztagami tj. #hogwart #harrypotter #gryffindor #hufflepuff #ravenclaw #slytherin, itd.

NASZE GRAFIKI:

>>REKLAMA1<<
>>REKLAMA2<<
>>REKLAMA3<<
>>REKLAMA4<<
>>REKLAMA5<<
>>REKLAMA6<<
>>REKLAMA7<<
>>REKLAMA8<<
>>REKLAMA9<<
>>REKLAMA10<<

Pozdrawiamy serdecznie,