gryfindor
Opiekun:
Nieznany
Prefekt:
Nieznany
hufflepuff
Opiekun:
Nieznany
Prefekt:
Nieznany
ravenclaw
Opiekun:
Nieznany
Prefekt:
Nieznany
gryfindor
Opiekun:
Nieznany
Prefekt:
Nieznany
Logowanie


Login:
Hasło:
Zapomniane hasło?
Wypij eliksir pamięci!

Aperacjum

Redakcja Naczelna
Alexandra Herondale
Kassandra Grimshaw

Sport

Obecny Mistrz
Klubu Pojedynków:
Louri Dubois-Odair

Obecni Posiadacze
Pucharu Quidditcha:
Kostki Lodu

Cytat na dziś!
"Zgredek nikogo nie chciał zabić. Co najwyżej pokiereszować albo poważnie uszkodzić." ~Zgredek
Zaklęcie zostało rzucone
przez: Olivia Wilde dnia 2024-03-09 11:00:00
Dobby Challenge

Droga Społeczności Argo!

Kolejny magiczny weekend przed Nami, więc już teraz zapraszamy Was do udziału w zabawie Dobby Challenge. Szczegóły zabawy znajdziecie >>TUTAJ<<.

W rozwinięciu newsa znajdziecie przygotowane przez naszego skrzata wyzwania. Odpowiedzi kierujcie na sowę dyrekcja.ams@gmail.com do niedzieli do północy. Do zdobycia 80 pkt i 80 gal, a dla pierwszych trzech osób przewidziana jest dodatkowa gratyfikacja. Pamiętajcie, żeby się podpiszcie się swoim magicznym imieniem i nazwiskiem oraz domem/inną pełnioną funkcją. A w temacie wpiszcie "Dobby Challenge". Prace niepodpisane nie zostaną sprawdzane.


Powodzenia!

Nadeszła sobota, czyli dzień, w którym ukryta na stronie została srebrna karta z talii Argo Magic Cards. Przypominamy, że zabawa będzie trwać przez cały rok, a polega na zebraniu 30 kart z kolekcji, na których znajdują się osoby szczególnie wyróżniające się w Izbie Pamięci.

Przedostatnia srebrna karta została już ukryta na szkolnej stronie. Znaleźć będzie można ją aż do końca niedzieli 10.03. Szczegóły zabawy dostępne są w tym miejscu. Przypominam, że aby wysłać kartę, należy na nią kliknąć i uzupełnić odpowiedni formularz. Karty szukajcie w miejscu, gdzie wspomniany został profesor Aiden Grimshaw.

Życzę Wam powodzenia


WYZWANIA - W.E.S.Z

  1. Dobby przygotowuje się do wygłoszenia orędzia na temat wolności skrzatów domowych. Podaj 3 argumenty, dlaczego warto być wolnym skrzatem.
  2. Dobby zauwżył że jego ulubiona przyjaciółka chodzi smutna. Pomóż mu napisać krótki rozweselający wierszyk dla Winky.
  3. Dobby i pozostałe skrzaty organizują zbiórkę charytatywną na rzecz Stowarzyszenia W.E.S.Z. podczas wiosennego balu w Argo Magic School. Pomóż im zaprojektować ulotkę.

WYZWANIA - DYREKCJA

  1. Dyrekcja poprosiła Dobby'ego by ten w dniu święta kobiet, rozdał wszystkim kobietom kwiatki. Pomóż mu wybrać dwa rodzaje kwiatów i krótko uzasadnij wybór.
  2. Dobby musi zrobić raport dla Dyrekcji odnośnie propozycji uczniów na nowe desery w Argo Magic School. Zaproponuj nowy deser do jadłospisu, opisując go w kilku zdaniach.
Wydarzenia

Ankieta Ewaluacyjna
04 lipca 2025 o 1000

Zapisy

Zapisy na LVII rok szkolny są otwarte!

Uczniowie

Nauczyciele

Wszyscy Uczniowie
Wszyscy Nauczyciele

Liczba studentów:

Gryffindor: 36
Hufflepuff: 44
Ravenclaw: 47
Slytherin: 43

Plan Lekcji

Klasa I

  • Dzisiaj nie ma lekcji!

Klasa II

  • Dzisiaj nie ma lekcji!

Staż Zawodowy

  • Dzisiaj nie ma lekcji!

Plan na cały tydzień »

Zastępstwa

Brak zastępstw na dziś - lekcje odbywają się wg planu.

Wszystkie zaplanowane zastępstwa

Rankingi


Top 5 Uczniów:

Żadna osoba nie zdobyła jeszcze punktów.

[Ranking Uczniów]

Top 5 Nauczycieli:

Żadna osoba nie zdobyła jeszcze punktów.

[Ranking Nauczycieli]

Top 5 Stażystów:

Żadna osoba nie zdobyła jeszcze punktów.

[Ranking Stażystów]
Statystyki

  • Unikalnych odwiedzin: 145557
  • Wszystkich odwiedzin: 2773813
  • Osób on-line: 12
    w tym 0 zalogowanych