
Opiekun:
Nieznany
Prefekt:
Nieznany

Opiekun:
Nieznany
Prefekt:
Nieznany

Opiekun:
Nieznany
Prefekt:
Nieznany

Opiekun:
Nieznany
Prefekt:
Nieznany
Cytat na dziś!
"To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty, nie znaczy, że wszyscy są tak upośledzeni!" ~Hermiona Granger
Zaklęcie zostało rzucone
przez: Prefekci Naczelni dnia 2025-10-07 12:00:00
przez: Prefekci Naczelni dnia 2025-10-07 12:00:00
Konkurs Prefekt Naczelnej
Kochani Argonauci!
W ostatnim czasie moje serce szczególnie mocno bije w rytmie kultury azjatyckiej. W związku z tym faktem, przygotowałam dla Was konkurs w tejże właśnie tematyce, wzbogaconej oczywiście o wiedzę z uniwersum. Waszym zadaniem będzie odpowiedzieć na pytania, zapisane na poniższym zwoju.
[Jedwabny Zwój]
Rozwiązania ślijcie na moją sowę (leia.sherid4n@gmail.com) do 14 października, do godziny 23:59. Za poprawne odpowiedzi, uczniowie otrzymają 40 punktów i galeonów, natomiast stażyści i profesorowie po 4 punkty/monety i 40 galeonów. Nie zapomnijcie podpisać się swoimi magicznymi personaliami oraz domem/funkcją.
Ganbatte!







Logowanie
Zamek
Panel Ucznia
Rozrywka AMS
Panel Stażysty
Aperacjum
Sport
Wydarzenia
Zapisy
Plan Lekcji
Dyrekcja Szkoły
Wielka Sala
Rankingi
Inkwizytor
Statystyki