
Opiekun:
Nieznany
Prefekt:
Nieznany

Opiekun:
Nieznany
Prefekt:
Nieznany

Opiekun:
Nieznany
Prefekt:
Nieznany

Opiekun:
Nieznany
Prefekt:
Nieznany
Cytat na dziś!
"Wyglądasz bardzo zdrowo, Potter, więc wybacz mi, ale nie zwolnię cię z obowiązku odrobienia pracy domowej. Chyba że byś umarł, wtedy możesz śmiało czuć się zwolniony" ~Minerwa McGonagall
Zaklęcie zostało rzucone
przez: Nieznany dnia 2019-07-15 00:00:00
przez: Nieznany dnia 2019-07-15 00:00:00
Konkurs ze Smokologii #1
Kochani Argonauci!
Jako że mamy już za sobą dwie lekcje Smokologii - przybywam do Was z pierwszym konkursem! Wasze zadanie jest banalnie proste, tak na rozgrzewkę. Musicie odgadnąć po inicjałach z załącznika, jaka to rasa smoka, z tych, które będziemy poznawać na lekcjach w I oraz II klasie. W konkursie mogą brać udział zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, więc gorąco zachęcam! Za całość możecie otrzymać 30pkt oraz 30gal, a trzy osoby, które pierwsze wyślą swoje rozwiązania dodatkowo dostaną 10pkt i 10gal.
Termin konkursu upływa 22 lipca o godzinie 18:00. Swoje odpowiedzi wysyłajcie na mojego maila (helena.browen@o2.pl). Nie zapomnijcie podpisaś się imieniem, nazwiskiem oraz domem, gdyż prace niepodpisane nie będą sprawdzane!
Z miłością,
![]()






Logowanie
Zamek
Panel Ucznia
Rozrywka AMS
Panel Stażysty
Aperacjum
Sport
Wydarzenia
Zapisy
Plan Lekcji
Dyrekcja Szkoły
Wielka Sala
Rankingi
Inkwizytor
Statystyki