13631
18873

Strona Główna Status Szkoły Samouczek Izba Pamięci Dyrekcja Argo Magic School Historia punktów
Samouczek #1

 

ZAPISY DO ARGO MAGIC SCHOOL

Aby w pełni rozpocząć przygodę magiczną niezbędnym elementem jest dokonanie zapisu do Argo Magic School. Poniżej znajdziesz wzkazówki jak to zrobić.

Wejdź na stronę główną i po prawej stronie odszukaj blok "ZAPISY".

Następnie wypełnij formularz zapisowy. Szczegóły znajdziesz poniżej:

Formularz zapisu składa się z dwóch części. Poniżej znajdziesz wzkazówki jak poprawnie wypełnić formularz zapisów.

1. INFORMACJE PODSTAWOWE

   • NICK - to login, którym będziesz się logować do Panelu Ucznia. Wybierz taki, abyś nie miał problemu go zapamiętać!
   • HASŁO - to hasło, dzięki któremu zalogujesz się do Panelu Ucznia. Nie udostępniaj nikomu swojego hasła.
   • EMAIL - zwany przez nasz Świat Magii "sowa" to twój prywatny email. Nie wymyślaj emaila nieistniejącego, ponieważ po dokonaniu zapisu dostaniesz link aktywacyjny do konta. 
   • KLASA - tutaj zostałeś poproszony o wybór klasy do której chcesz uczęszczać. Jeśli jesteś tutaj nowy to zacznij od klasy I. Pamiętaj, że do II klasy mogą iść tylko osoby, które ukończyły klasę I i posiadają na to dowód w postaci świadectwa szkolnego. 
   • ANKIETA - w tym miejscu jesteś proszony o udział w ankiecie. Ankieta składa się z 6 pytań, a odpowiedzi zadecydują o tym do jakiego domu trafisz. Odpowiadaj zgodnie z prawdą!

2. INFORMACJE PROFILOWE

   • Imię i Nazwisko - tutaj wymyśl swoją magiczną postać (nie używaj swoich prawdziwych danych). Tymi danymi będziesz się posługiwał na lekcjach, więc dobrze się zastanów. Najlepiej sprawdzają się dane z języków obcych (np. Harry Potter czy Draco Malfoy).
   • O Tobie/doświadczenie - tutaj wpisz kilka słów o sobie tj. czym się interesujesz i co lubisz robić w wolnym czasie.
   • Awatar - tutaj należy wkleić link do obrazka, który będzie prezentował Twoją postać magiczną. Oczywiście jest to nieobowiązkowe i aby system zaakceptował Twoje zgłoszenie wystarczy wstawić wybrany symbol np. kropkę. 
   • Nick na chacie - tutaj wpisz nick pod jakim będziesz pojawiał się na uroczystościach oraz na zajęciach. Najlepiej jak nick składa się z imienia i nazwiska czarodzieja (np. Harry_Potter czy DracoMalfoy).
   • Skąd dowiedziałeś się o szkole? - tutaj wpisz z jakiego źródła dowiedziałeś/aś się o istnieniu Argo Magic School (np. Instagram, Facebook, Samequizy, polecenie znajomego, itd.) Jest to dla Nas bardzo ważne, ponieważ pokazuje jaki rodzaj reklamy przynosi największe efekty.

Następnie zaznacz, że nie jesteś robotem i kliknij "Zarejestruj". Jeśli formularz wypełniłeś/aś poprawnie to otrzymasz notatkę, że "Twoje zgłoszenie zostało wysłane". Z notatki dowiesz się również do jakiego domu przydzieliła Cię Tiara Przydziału. Przykładowa notatka prezentuje się następująco:


NASZE DOMY

Tiara Przydziału przydzieli Cię do jednego z czterech domów, czyli do Gryffindoru, Hufflepuffu, Ravenclawu lub do Slytherinu. Prezentacja herbów znajduje się poniżej:

 

  

Pamiętaj! Każdy z tych domów jest niezwykły, więc bądź wierny swojemu domowi. Mamy nadzieję, że z dumą będziesz nosił krawat w barwach wybranego domu!

CO DALEJ?

Kolejnym istotnym krokiem jest zalogowanie się na stronie do Panelu Ucznia. Aby dowiedzieć się więcej chwyć za różdżkę: