gryfindor
Opiekun:
Nieznany
Prefekt:
Nieznany
hufflepuff
Opiekun:
Nieznany
Prefekt:
Nieznany
ravenclaw
Opiekun:
Nieznany
Prefekt:
Nieznany
gryfindor
Opiekun:
Nieznany
Prefekt:
Nieznany
Logowanie


Login:
Hasło:
Zapomniane hasło?
Wypij eliksir pamięci!

Aperacjum

Redakcja Naczelna
Alexandra Herondale

Wyślij sowę do Profesora!

PRZEDMIOT

PROFESOR

SOWA

Astronomia Aiden Grimshaw AidenGrimshaw0@gmail.com
Eliksiry Grace Duarte grace.nikolas@wp.pl
Historia Magii Rafael Weden r.wedenn@gmail.com
Klub Pojedynków* Maksymilian Glauver max.glauver@gmail.com
Numerologia Narcyza Assassin narcyza_assassin@wp.pl
Obrona przed Czarną Magią Mirabel Howerland mirabel.howerland@o2.pl
Opieka nad Magicznymi Stworzeniami Moria Nerios prof.morianerios@gmail.com
Quidditch Kassandra Grimshaw kassandrawhiteowl@wp.pl
Runologia Maksymilian Glauver max.glauver@gmail.com
Smokologia Hope Grimshaw prof.hopegrimshaw@gmail.com
Transmutacja Alexandra Herondale alexandra.herondale1@gmail.com
Wróżbiarstwo  Dona Ashe dona4she@gmail.com
Zaklęcia Kasper Schade prof.kasper.schade@gmail.com
Zielarstwo Aiden Grimshaw AidenGrimshaw0@gmail.com

*zajęcia nieobowiązkowe

Wydarzenia

Rozpoczęcie XLVII Roku Szkolnego
04 września 2022 o 1900

Zapisy

Zapisy na XLVII rok szkolny są otwarte! 

Uczniowie

Nauczyciele

Wszyscy Uczniowie
Wszyscy Nauczyciele

Liczba studentów:

Gryffindor: 21
Hufflepuff: 32
Ravenclaw: 28
Slytherin: 36

Plan Lekcji

Klasa I

  • Dzisiaj nie ma lekcji!

Klasa II

  • Dzisiaj nie ma lekcji!

Staż Zawodowy

  • Dzisiaj nie ma lekcji!

Plan na cały tydzień »

Zastępstwa

Brak zastępstw na dziś - lekcje odbywają się wg planu.

Wszystkie zaplanowane zastępstwa

Dyrekcja Szkoły

Dyrektor
Alexandra Herondale
alexandra.herondale1@gmail.com 

Dyrektor
Dona Ashe
dona4she@gmail.com

Dyrektor
Kassandra Grimshaw
kassandrawhiteowl@wp.pl

Dyrektor
Mirabel Howerland
mirabel.howerland@o2.pl

Sowa Dyrekcji:
dyrekcja.ams@gmail.com 

Rankingi


Top 5 Uczniów:

Żadna osoba nie zdobyła jeszcze punktów.

[Ranking Uczniów]

Top 5 Nauczycieli:

Żadna osoba nie zdobyła jeszcze punktów.

[Ranking Nauczycieli]

Top 5 Stażystów:

Żadna osoba nie zdobyła jeszcze punktów.

[Ranking Stażystów]
Statystyki

  • Unikalnych odwiedzin: 36409
  • Wszystkich odwiedzin: 537349
  • Osób on-line: 5
    w tym 1 zalogowanych