-
15999
-
14265
-
28368
-
46856
Logowanie


Login:
Hasło:
Zapomniane hasło?
Wypij eliksir pamięci!

Aperacjum

Redakcja Naczelna
Alexandra Herondale

Sport

Obecny Mistrz
Klubu Pojedynków:
Adeline Blivar

Obecni Posiadacze
Pucharu Quidditcha:
Boleśnie Błękitne

Wyślij sowę do Profesora!

PRZEDMIOT

PROFESOR

SOWA

Astronomia Aiden Grimshaw AidenGrimshaw0@gmail.com
Eliksiry Anna Potter x.anna.potter.x@gmail.com
Historia Magii Aileen Sauveterre aileensauveterre@gmail.com
Klub Pojedynków* Hazel Ambarella hazel.ambarella@gmail.com
Numerologia Narcyza Assassin narcyza_assassin@wp.pl
Obrona przed Czarną Magią Angelika Walker angelika.walker195@gmail.com
Opieka nad Magicznymi Stworzeniami Finnick Odair finnick.odair@interia.pl 
Quidditch Kassandra Grimshaw kassandrawhiteowl@gmail.com
Runologia Zara C. Dubois zrc.dubois@gmail.com
Transmutacja Alexandra Herondale prof.alexandraherondale@gmail.com
Wróżbiarstwo Clarie Grimshaw clarie.moore00@gmail.com 
Zaklęcia Yoongi Che minyoongi.kiziamizia@gmail.com
Zielarstwo Emerald Harlequin profeharlequin@gmail.com

*zajęcia nieobowiązkowe

Prefekci Naczelni

Jesteś nowym uczniem i masz jakieś pytania?
Napisz do Prefekta Naczelnego!

Shaula Dallas
shaula.dallas@gmail.com

Michelle Rain
michelle.deszcz.rain@gmail.com

Wydarzenia

Ulica Pokątna #4
Dzisiaj o 2359

Konkurs Prefekt Hufflepuffu
Dzisiaj o 2359

Konkurs Stażystki - Rose
25 czerwca 2024 o 2359

Konkurs z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami
28 czerwca 2024 o 2359

ArgoLotto
29 czerwca 2024 o 2359

Gromoptak
12 lipca 2024 o 2359

Zapisy

Zapisy na LIII rok szkolny są zamknięte! Zapraszamy do zapisów na LIV rok szkolny.

Uczniowie

Nauczyciele

Wszyscy Uczniowie
Wszyscy Nauczyciele

Liczba studentów:

Gryffindor: 49
Hufflepuff: 47
Ravenclaw: 68
Slytherin: 68

Plan Lekcji

Klasa I

Klasa II

Staż Zawodowy

Plan na cały tydzień »

Zastępstwa

Klasa IOdwołane
Historia Magii
Aileen Sauveterre
Zastępstwo z:
Runologia
Zara C. Dubois

Wszystkie zaplanowane zastępstwa

Statystyki

  • Unikalnych odwiedzin: 104033
  • Wszystkich odwiedzin: 1658234
  • Osób on-line: 15
    w tym 1 zalogowanych