Zakupy na ul. Pokątnej - Argo Magic School
Klasa IKlasa IIStażyści
Plan na cały tydzień
1328
5433
5582
1219

Nick
Hasło
Nie masz konta?
Zarejestruj się!
Problemy z logowaniem?
Przypomnij hasło!
Zakupy na ul. Pokątnej

Miodowe Króestwo

Czekolada to twoj sens życia? Więc zapraszamy do świata magicznych slodkości. Znajdziesz tu czekoladowe żaby, fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta czy musy-świstusy. 


[wejdź do środka]

Madame Malkin - szaty na wszystkie okazje

Chcesz wyglądać modnie? Szukasz szat najlepszej jakości? To trafiłeś jak najlepiej. Od Madame Malkin wyjdziesz odmieniony!


[wejdź do środka]

Apteka Sluga i Jiggersa

Apteka Sluga i Jiggersa to miejsce gdzie znajdziesz wszystkie składniki do Twoich eliksirów. Miejsce ciekawe i zaskakujące a za ladą możesz spotkać dwóch uroczych mężczyzn zawsze służących Tobie pomocą.


[wejdź do środka]

Esy i Floresy

Magiczna księgarnia gdzie każdy czarodziej znajdzie książki dla siebie. Księgarnia Esy i Floresy prowadzi również serwis, który pozwala na zakup książek poprzez dostwą sową jeśli jesteś w podrózy.


[wejdź do środka]

Magiczna Menażeria

Pod każdą ze ścian, a także i na sklepowej wystawie, piętrzą się klatki oraz pojemniki pełne najróżniejszych magicznych stworzeń: sów, kotów, myszek, ropuch, oraz szczurów - wiele z nich wygląda doprawdy uroczo.


[wejdź do środka]

Magiczne Dowcipy Braci Weasleyów

Ten niezwykły i wyróżniający się sklep,można dostrzec z daleka. Na jego wystawach znajdują się różne kolorowe, obracające się i strzelające w różne strony przedmioty. Można tu dostać wszelkie produkty, dla osób które lubią robić innym dowcipy.  


[wejdź do środka]

Markowy Sprzęt do Quidditcha

Sklep dla fanów najpopularniejszej gry czarodziejskiej, jaką bezkonkurencyjnie jest Qudditch. Prócz markowych mioteł kupisz tutaj przybory do konserwacji mioteł, specjalistyczne książki oraz szaty do quidditcha.


[wejdź do środka]

Sklep wróżbiarski "Ucieczka w Delfy"

Sklep z przyrządami potrzebnymi każdemu wróżbiażowi. Znajdziesz tu wszystko, co pomoże Ci odczytac Twoja przyszłość. 


[wejdź do środka]

Ollivander

Przekraczając próg sklepu, należącego do rodziny Ollivanderów, oczom ukazuje się duży pokój z regałami wypchanymi po same brzegi wszelakimi różdżkami, jest w nim dość chłodno i panuje cisza. Każdy nowy uczeń przychodzi tutaj po swoją pierwszą różdżkę. 


[wejdź do środka]

Astromania

Potrzebujesz sprzętu, by zobaczyć spadającą gwiazdkę? A może chcesz policzyć kratery na księżycu? Tutaj znajdziesz wszystko co ci potrzebne, jeśli interesujesz się Astronomią.


[wejdź do środka]

< Twój Panel

Moduł ul. Pokątnej by Shado Ackerly