0
0
0
0

Strona Główna Współpraca Samouczek Izba Pamięci Dyrekcja Argo Magic School
Nie jest ważne kim się urodził,
ale czym się stał!
Zakupy na ul. Pokątnej

Miodowe Królestwo

Czekolada to twoj sens życia? Więc zapraszamy do świata magicznych słodkości! Znajdziesz tu czekoladowe żaby, fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta czy musy-świstusy. 


[wejdź do środka]

Madame Malkin - szaty na wszystkie okazje

Chcesz wyglądać modnie? Szukasz szat najlepszej jakości? To trafiłeś jak najlepiej. Od Madame Malkin wyjdziesz odmieniony!


[wejdź do środka]

Apteka Sluga i Jiggersa

Apteka Sluga i Jiggersa to miejsce gdzie znajdziesz wszystkie składniki do Twoich eliksirów. Miejsce ciekawe i zaskakujące a za ladą możesz spotkać dwóch uroczych mężczyzn zawsze służących Tobie pomocą.


[wejdź do środka]

Esy i Floresy

Magiczna księgarnia gdzie każdy czarodziej znajdzie książki dla siebie. Księgarnia Esy i Floresy prowadzi również serwis, który pozwala na zakup książek poprzez dostawę sową jeśli jesteś w podróży.


[wejdź do środka]

Magiczna Menażeria

Pod każdą ze ścian, a także i na sklepowej wystawie, piętrzą się klatki oraz pojemniki pełne najróżniejszych magicznych stworzeń: sów, kotów, myszek, ropuch oraz szczurów - wiele z nich wygląda doprawdy uroczo.


[wejdź do środka]

Magiczne Dowcipy Braci Weasleyów

Ten niezwykły i wyróżniający się sklep można dostrzec z daleka. Na jego wystawach znajdują się różne kolorowe, obracające się i strzelające w różne strony przedmioty. Można tu dostać wszelkie produkty, dla osób które lubią robić innym dowcipy.  


[wejdź do środka]

Markowy Sprzęt do Quidditcha

Sklep dla fanów najpopularniejszej gry czarodziejskiej, jaką bezkonkurencyjnie jest qudditch. Prócz markowych mioteł kupisz tutaj przybory do ich konserwacji oraz szaty do quidditcha.


[wejdź do środka]

Ollivander

Przekraczając próg sklepu, należącego do rodziny Ollivanderów, Twoim oczom ukazuje się duży pokój z regałami wypchanymi po same brzegi wszelakimi różdżkami, jest w nim dość chłodno i panuje cisza. Każdy nowy uczeń przychodzi tutaj po swoją pierwszą różdżkę. 


[wejdź do środka]

Sklep wróżbiarski "Ucieczka w Delfy"

Sklep z przyrządami potrzebnymi każdemu wróżbicie. Znajdziesz tu wszystko, co pomoże Ci odczytać Twoją przyszłość. 


[wejdź do środka]

Astromania

Potrzebujesz sprzętu, by zobaczyć spadającą gwiazdkę? A może chcesz policzyć kratery na księżycu? Tutaj znajdziesz wszystko co ci potrzebne, jeśli interesujesz się Astronomią.


[wejdź do środka]

< Twój Panel

Moduł ul. Pokątnej by Shado Ackerly